Odstránený prsník - čo jesť

Príspevok v téme: Odstránený prsník - čo jesť
suz

Dobrý deň,mám 31 rokov a som po odstránení pravého prsníka.Momentálne čakám na výsledky z histologie,ktoré určia ďalšiu liečbu.Snažím sa jesť len kuracinu a ryby,ovocie,zeleninu.Užívam hubu Reishi 2x denne,marhuľové jadra,mumio 1x denne.Čaj na detoxikaciu3x,palinu rano.Zakúpila som si Wobenzin no neviem akú davku zvoliť.Prosím Vás,vie mi niekto poradiť,čo by som mala,alebo naopak čo vylúčiť.Ďakujem pekne za Vaše rady.

suz

Ďakujem za odpoveď.Na Graviolu som zabudla,už som vybrala 2 balenia.A teraz som ju nahradila hubou Reishi.Ale zakúpim si ju ešte.Skúsim Cečko a a Bekomplex.Ako dlho to všetko môžem brať?Kombinácia tohto mi nemôže nejako poškodiť?

lienka-33

Dobrý den, ja by som vám poradila graviolu (cca 15e ) a prečítať si o nej skusenosti na internete.Je to bylinka z Afriky,ale vedci ju utajujú koli užasnemu učinku na onkologicke stavy .
Marhulove jadrá vo väčšom množstve sa neodporučaju.Clovek ich nejedáva denne, to malo v letnom období neškodí.
Na wobenzin nepoznám dobre ohlasy,a to neslo o taký važny stav ako o vas,išlo "len" o pozbieranie sa z pooperačneho stavu" operacie kolenneho klbu.
Ja by som brala C-vitamín-šumivy,500denne (nie v tabletách alebo naraz vipiť v pohari!)do 2l neprelivej ( najlepšie Lucka -nieje mineralizovaná minerálmi)Dostane sa vám kyslík do tela, udržiava psychiku a napomáha neochorieť po oslabenej imunite na všetky možne chrípky, zotavuje po ochorení,operáciách..Možte brať aj menej ako 500mg,len to berte denne.Ak vám bude moč vonať (doslova ) tak viete že je to vysoká davka.Céčkom sa človek NEPREDAVKUJE,telo ho lahko vyluči vzdy- vycikáte zbytočnu davku :)
Druhe čoby som chcela dat na vedomie,je B-vitamín,je druhý najzakladnejší vitamín,tiež sa vyluči močom.(bekomplex-forte,alebo droždove tablety-prírodne z lekárne -cca 3 e/bal.)
Miesto tej vašej bylinky by som odporučila bylinku rebríček (2,50e cca na mesiac ) rano nalačno ,a večer pred spaním,poluhovat 1 a pol lyžice (!) do 1,5dcl hrnčeka,na 2min/max.,nesladiť(!),piť čo najhorucejší.Je to "ženská bylinka ", zastavuje predčasnu memopauzu-ak mate už poslednu menštruáciu vo velmi skorom veku ,upravuje bolestivu menštruáciu v pubertálnom veku ...Nema žiadny vplyv na lieky.(ak nejake beriete)na pokazený žakudok,prejedený alebo ked vám "ide kyselina" je horuca šalka ako balzam.
Držím vam palce.,či už si to len prečítate alebo skusite.Vela zdravia a psychickej pohody.