Pre ženy...

Príspevok v téme: Pre ženy...
frajerluke

Je pre Vás dôležité to ako chlap VYZERÁ? Stretávam sa s názormi, že vzhľad partnera je v súčasnosti pre ženy tou najmenej podstatnou záležitosťou (ak vôbec). Myslím si ale, že opak je pravdou a mnohé ženy pri síce dobre zabezpečenom ale škaredom, partnerovi po celý čas trpia.

Ako je to u Vás?

tinabrej

Vzhľad pre mňa určite nie je všetko, mala som krásny vzťah už aj s nie veľmi peknými chalanmi, hlavne že som ich ľúbila. :) Pravdou je síce aj to že aj keď neboli pekní a ja som ich ľúbila tak pre mňa boli tí najkrajší na svete :3 .. Ale teraz už som vydatá žena a mám také šťastie že mám aj dobrého aj pekného muža :D

anjelik *

Nie je to bohviečo, o tom, potom. :o)) Ale tak očakávala by som skôr zamýšľanie sa nad napadnutým snehom a lopatovaním, ako nad tým, či vyhynieme, lebo šak ponuka katastrofa a to bez výnimky na oboch stranách. Ale tak vždy sa dá spoľahnúť na dávno vžité programy, nahnípané tak do mužských ako aj ženských tiel a tie sa už o to, že sa šukať a množiť bude, postarajú. :o) Tak sa netráp. ;o)
Ono to funguje pomerne jednoducho. Prvýkrát niekoho zočíš a je to veru poslednýkrát, čo ju vidíš takú, ako tá dotyčná vyzerá v skutočnosti. Už druhýkrát ju vidíš ako svoju spomienku a v nej je už kus teba. Lebo ty tu spomienku vytváraš. A ak ty si človek veľmi dobrý a láskavý, časť toho je už *nalepené* aj na tom druhom. A tak sa postupne na ňu nalepuje viac a viac teba, každým ďalším pohľadom, stretnutím, až je pred tebou zrazu *krásna baba* a kamoši žasnú, mati sa chytá za hlavu, že čo ty na nej preboha, vidíš a ty sa tiež divíš. :o))) Ale až počase, spravidla už je u teba v posteli a vedľa vreští decko...že WTF??? To kto je? Kde je tá nádherná žena, čo ma očarila? Prečo sa zmenila na toto tu? Niekto sa preberie ešte včas, niekto neskoro, ale tak nie je problém sa rozviesť.
Kus odveci k tvojej téme, ale tak nie každý deň je nedeľa.:o))) Ale v zásade je to vysvetlenie, prečo aj ozaj krásne ženy sa dokážu zamilovať aj do nie príliš pekných mužov a milujú ich. Síce milujú najmä svoju predstavu o nich, ale v zásade na *láske* nie je nič zlé. No a dieťa sa môže predsa podobať na maminku a nie na ocka.;o))

frajerluke

jé, ahoj anjelik. :-)

Tému založil chlap, ktorý je so sebou viac menej spokojný, a má dojem že na Slovensku narastá všeobecná nespokojnosť žien s tým, čo sa im tu v rámci opačného pohlavia ponúka.

anjelik *

Tak vieš, teraz je všeobecný trend, že sa ľudia snažia navonok prezentovať hlboké duchovno a to a priori vylučuje zapodievanie sa s sa niečim tak malicherným ako je vzhľad, keďže to evokuje len a len povrch. A nikto nechce, aby ho druhí pokladali za povrchného človeka. Preto ti ženy budú vykladať, že im záleží predovšetkým na povahe toho dotyčného a môže vyzerať ako obluda, ale hlavne, aby mal dobré srdce. ;o)
Mne osobne záleží na tom, ako ten dotyčný vyzerá. Pretože z môjho pohľadu vždy vnútro odráža aj povrch, nedá sa to oddeliť a tak vnútorne pekný človek bude vždy aj navonok pekný. Ale veľmi záleží aj od toho, kto to hodnotí, keďže nájdu sa aj takí, čo na tých druhých vidia len to dobré a pekné.
Takúto tému zakladajú väčšinou buď staršie škaredé žienky alebo mladé s veľkým zadkom, tak neviem, kam zaradiť teba, ale ak si to dal do témy Sexuológia, zrejme ťa zaujíma, či by žena spávala aj so škaredým mužom.Tak ja odpovedám, že ja nie, nie som na to odkázaná. :o)