Yadine-poradte prosim

Príspevok v téme: Yadine-poradte prosim
Aria

Ahojte zienky, aj ked som dost odporcom antikoncepcie, tak som sa dala ukecat. Ale len preto, ze idem na dovolenku v termine kedy mi vychadza manzes a tak mi lekarka poradila aby som vybrala 2 balenia a vyhla sa tomu. Predtym som brala Logest, ale mala som hrozne stavy - naladovost, nechut na sex. Povedala som jej a to a predpisala mi Yadine. Citala som o nej pozitiva aj negativa, ale neviem sa rozhodnut ci to zasa risknut... Poradte prosim...

yasminelka

ahoj,,,,ja som teraz sice presedlala z yadine na yasminelle,ale musim uznat ze to bola super HAK,,,podla mna s nemas coho bat a s kudnym svedomim ju ber

tri bodky

trošku špiním, pred menštruáciou už týždeň mám nafúknuté brucho, bolí ma v oblasti krížov, o hlave už ani nehovorím a prsia z 0 mám jak 3... a to by vraj nemalo byť... Mám 25 rokov, užívam antikoncepciu 5 rokov. Asi už prišiel čas s ňou seknúť... hm?

tri bodky

je možné, aby mi Yadine "nešlapali" tak ako by mali? Totižto, problém je v tom, že to je 4. antikoncepcia, ktorú v priebehu piatich rokov užívam. Prvá, Minisiston, bola perfektná, ale po 2 rokoch som ju vymenila za Laurinu, kedy sa začali problémy, zlá pleť, neurotické až depresívne stavy, potom som užívala Jeanine, ktoré boli super 1 a pol roka, popri ktorých som brala antidepresíva, ktoré znížili "rýchlosť rozloženia tabletky" a tak mi akoby prestali "fungovať". Pri Yadine mám po 3 mesiacoch ten istý problém. Čo mám robiť? Naposledy mi gynekolog povedal, že toto je posledná možnosť antikoncepcie pre mňa. Najšetrnejšie pre telo atd...:(

sheena10

Yadine je velmi dobra ATK, ziadne spinenie, ziadne bolesti, dobra plet, ziadne priberanie, ale podla mojho osobneho nazoru je dost draha. mesacne balenie skoro 1500 sk je podla mna naozaj vela.

Aria

Ahoj kacik, dakujem pekne. Ja som ho zacala brat az v 5ty den ako mi kazala doktorka, takze neviem ako to vyjde. Teraz sa trosku aj obavam, lebo som mala nechraneny styk 5 dni po prvej tabletke a minule som kdesi citala, ze antikoncepcia zabera hned od zaciatku iba ak je zacnes brat od prveho dna. Tak uvidime, ale snad bude vsetko ok :o). Este raz vdaka...

kačik

aj ja som to mavala, je to asi tym, ze si telo zvyka- kedze yadine sa beru v prvy den menstruacie, posunu ti cyklus, takze telo teraz "maka". ked som zacala brat yadine, nenormalne ma bolela hlava, bolo mi na odpadnutie, videla som flaky a pobolievalo ma brucho..chcela som ist gynekologovi, ale kamoska ma ukecala, nech pockam..teraz je to asi stvrte balenie, co beriem, a nic mi nie je..naozja si telo musi zvyknut..drzim palce a prajem Ti krasnu dovolenku :)