Ako fungujú samozlupovacie ponožky?

charliesim

To naozaj ? Idem na to kuknuť, lebo ja mam nenormalne problem s týmto tu. A je v tom dajaký rozdiel? Teda v tom či su s papajou , alebo so slimákom ? Dajte tip kto to skúšal!!!!!

supermama

Vyskúšala som všetky druhy - bola som zvedavá. Mám tri deti a času málo, na pedikuru alebo kozmetiku absolutne nemám čas - kedy?
Sa mi podarilo tak , že najskor som dala samozlupovacie ponožky s tou papajou a potom keď sa mi olupala pokožka , tak ako mi poradili som aplikovala po 14 dňoch ty so slimačím extraktom - od tej doby používám len tieto - výborná vec !!! Šetrí čas !!!

Majamajuska

Ja som si kupila samozlupovacie ponozky ze vyskusam na dovolenke lebo jasne ze som tomu neverila :-) , ako prve dni sa nic nedialo tak som sa len utvrdila ze klasika hlupost no a druha polovica dovolenky pomoooc to kde sa vzalo tolko stvrdnutej koze na mojich nohach :-) :-) fakt supa vec !! Dlho ma tak nic neprekvapilo ako samozlupovacie ponozky , suhlasim funguje to presne tak ako pisu v navode :-) :-) :-)

ZoraFR

Aj ja som si ich nedávno odskúšala, je pravda že niečo také som skúšala prvý krát. Som diabetička a nemôžem hoci čo. S chodidlami mám problémy už dva roky. Musím povedať, že keď sa ta pokožka začne šúpať a vo veľkom - treba to robiť teraz , pretože si to neviem predstaviť v lete v sandáloch. Ale inak spokojnosť bola, výrobok fungoval presne ako popisovali.

anabela89

Ano možeš si zakupiť aj samozlupovacie ponožky pre mužov Purederm Samozlupovacie ponožky na nohy č.40 - 45 tie ti isto budu , moju manželovi kupujem a su mu dobre :-)

maminocka

Skusila som a bola som potešená, že niečo čo ozaj funguje. Aj ked každy den som sledovala že kedy sa to spusti ale prislo to na 3 deň, a super spokojnost

Jankamamka

No to by sa mi teraz zišlo. Som v 8 mesiaci a mám také brucho, že sa ani nezohnem, samozrejme päty úplná katastrofa!!!! Na pedikúru by som do mesta ani nedošla, možno vyskúšam - nech som pekná na deň D.