Trápi ma ešte výška

Príspevok v téme: Trápi ma ešte výška
tomer

Mám ešte jednu otázku trápi ma výška viem takých tu už bolo no predsa to chcem skusit aj ja.V poslednej dobe si pripadam menej cenný kvoli výške som chlapec ktorý ma 15 rokov a mam okolo 162 cm spolužiaci maju už aj 180.Mám 50 kg a stále si pripadám chudý.Zjem všetko od A po Z ale nič nejde mi pribrat a neviem už ani či podrastiem ak tak vopred dakujem za niejaké odpovede

Agnes989

Ešte si mladý, môžeš ešte narásť. Chlapci rastú aj do 18-20 roku. Ale hlavne sa pozri, ako vysokých máš rodičov, lebo to je genetika, ak máš rodičov maličkých, ani ty veľa nenarastieš.

Simonella

ako vysokych mas rodicov? zalezi to aj od toho..
a netrap sa, ved mas len 15, este rasties take 3 roky, este vyrast par cm mozes :)
neries to hlavne, ty to neovplyvnis ani tym, ze budes jest vsetko od A po Z :D
a nie vsetkym babam sa pacia vysoki chalani. napr. moj je od teba vyssi asi o 5 cm a paci sa mi.

xxxxxxxhg

myslim, že ta dnesna nadopovaná strava núti mladu generaciu rast ku oblakom. Ja ked som bol na základke (14-15 r.) nahánali sme o dva roky mladsich krpatých faganov, teraz keby nahanali mna, tak sa poser*em.. :D všetci su vysoký..nerozumiem tomu, ale ked tak pozeram na tie deti,ktore stretavam na zastavke ked idem do skoly (koncim už vysku), všetci su minimalne vysoky ako ja a to je medzi nami aj 7 rokov...
k tvojmu problemu ti neviem poradit, podla mna to je genetika, nezacni sa dopovat nejakými hormonmi lebo sa rozssypeš...podla mna na tvoj vek mas vahu aj vysku OK