Zabudnúť na starú lásku

Príspevok v téme: Zabudnúť na starú lásku
smutná87

Ahojte, už je to pomaly dva roky ako sme nie spolu. Rozišli sme sa a on si našiel novú priateľku. Ja som stále sama, aj keď chlapov v mojej blízkosti je dosť a aj takých čo by mali o mna záujem, ale ja sa stále neviem zalúbiť a ani nechcem druhého,len jeho. Aj ked sa chlapi snažia o moju priazeň, pozývajú ma na kávu, večeru, zabaviť sa s nimi.. môžu sa aj rozkrájať a ja stále ako kameň.. Najhoršie je to že mne ani nepríde že so mnou bývalý definitívne skončil, občas keď sa stretneme tak ma volá na kávu, že sa musíme porozprávať o nás dvoch. Minule keď sa sa náhodne stretli v podzemných garážach tak ma chytil za ruky, hladkal ma a povedal mi že nikoho v živote tak nemiloval ako mňa a odprisahal mi to. A že po našom rozchode si musel dať predpísať tabletky, lebo to nevedel stráviť. /nie je dostrihaný, ani prepnutý, normálny človek/ A najväčší gól bol, keď mi gratuloval k narodeninám, nenapísal mi správu ale vedel že o dva dni mám isť aj ja na párty k jednému nášmu spoločnému známemu a tam mi zablahoželal osobne a pobozkal ma na pery a išiel domov, že má nejaké povinnosti. Neviem kvôli čomu tam teda došiel či kvôli mne.. ?!? Neviem čo si mám o tom všetkom myslieť. Jas mám 26 on je o 10 r. odomňa starší.. poradte mi.. neviem zabudúť

detto

detto185@gmail.com

toto je moj email slniečko, ak nahodou na svoj nepojdeš a budeš tu :-D
Kludne sa mi ozvi, teším sa na teba :-)

Nina. - nemám čo povedať, napísané uplne perfektne.... asi by som sa začala mať viac rada a vážiť si samu seba.....

len niekedy neviem, ako na to :-/.....

slniecko247

Nina. napisala si to velmi pekne a pravidvo, kazda skutocnost a v mojom pripade napriklad tatto negativna, je vyhodna v tom, aby som zapracovala viac na sebe, a nacuila sa zit zivot hlavne tak, aby som ja bola spokojna a stastna... nie zit zivot pre stastie niekoho ineho...

Nina.

Toto sa stáva, keď si žena spraví zo vzťahu a z jedného konkrétneho chlapa zmysel života. Problém v podstate ani nie je tak veľmi v ňom - áno je to hajzel a čo ja viem čo, ale to nie je tvoj problém. Mala by si riešiť seba a vyťažiť z toho čo najviac. Je to lekcia, niekam sa ťa táto skúsenosť snaží posunúť. Mala by si to brať ako výzvu aby si zlepšila svôj život - popracovať na sebaúcte, byť silnejšou osobnosťou. Treba aby si sa naučila držať emócie pod kontrolou, mať väčší odstup, nebyť naivná. Byť silná a vyrovnaná. Vedieť zvládať tieto situácie a pochopiť, že tvoj život a šťastie nemôže závisieť od jedného chlapa a od vzťahu. Tvoje šťastie a tvoj život by mal závisieť od teba. Viem, že osud sa niekedy zahráva a človek je často na dne a v podstate za to ani nemôže, ale to preto, lebo sa má niečo naučiť. Toto má byť pre teba signál, že niečo niekde nie je v poriadku a ty sa musíš pohnúť ďalej a iným smerom. Pokiaľ sa nenaučíš to čo sa máš vďaka tejto lekcii naučiť tak sa ďalej nepohneš a budú sa ti tie situácie, alebo táto konkrétna opakovať a vracať stále dokola až kým sa nedopracuješ k tomu aby si pochopila význam tohto celého.

slniecko247

moj e-mail: slniecko247@gmail.com, budem rada, ked sa ozves, mozno si budeme vediet navzajom pomoct a podporit jedna druhu :-)

detto

slniecko247 a smutná87 - taktiež sa k Vám pridávam..... Resp. by som pvoedala, že k slniečko247 mám ešte o čosi bližšie....

Tiež pád po 4 rokoch .. . tiež trávim vačšinou svojho času myslienkami na neho . .. .niekedy mám už pocit, že sa zblaznim, že sa zo zufalstva obesím alebo ja neviem... nemyslím to doslovne....

ale niekedy, na svoj mladý vek... nemám ani 30... sa cítim utrápene a bez života...

Je rok po tom. . . .a ja si neviem a ani nechcem nikoho nájsť... všetkých podvedome asi porovnávam s ním . . .. .

Niekde som čítala rady, že tak na pi*u ti je preto, lebo stále len myslíš na to dobre vo vzťahu... a nie na tie zle chvile, na to všetko, čo ti nevyhovovalo a na dovody, pre ktore ste sa rozišli...

ja si to plne uvedomujem.... ale holt...

neviem konať inak...... stále to mám v hlave a pred očami...

Jedine, že mám prácu, ktorá ma zavaluje.... že sa musím sustrediť a vypustiť z hlavy taketo ,,blbosti".....

ale keby som tuto pracu nemala tak neviem neviem......................

PS: ak budete chcieť pokecať aj mimo tohto fora, hote mi na seba e-mail..
Najma ty slniečko.... myslím ,že si mám s tebou čo povedať... a rada by som, aby sme to prekonavali nejakým sposobom spolu......

kafe

ty yo! Tvoj bývalý pre teba toľko toho robí.. waw. Volá ťa na kávu a chce sa ROZPRÁVAŤ o vas dvoch, ale vzťah s tebou už evidentne nechce. Hladká ťa, chytá za ruky, bozkáva na ústa, ale stále je rád so svojou priateľkou a nechce sa jej vzdať. Kedysi ťa miloval, ale to je už minulosť. Vie to on a nejak mu to žili netrhá. Proste si veselo žije ďalej aj bez teba.
Neviem prečo chlapec takéto ťahy robí, ale určite nie sú kóšer, keď MÁ PRIATEĽKU. Spýtaj sa ho to otvorene, prečo ti motá hlavu. Ak sa chce k tebe vrátiť, môžete sa o tom pozhovárať KEĎ NEBUDE ZADANÝ. Ale akonáhle mu takéto čosi navrhneš priamo, URČITE začne cúvať, lebo on chce byť s terajšou priateľkou. Maj trochu úcty k sebe i druhým a nelez kočke do revíru. Už ho má iná, je to pasé. Predpokladám, že chlapec mal vzťahy aj pred tebou... a takéto bulíky (že nikoho v živote tak nemiloval ako teba a že po vašom rozchode si musel dať predpísať tabletky, lebo to nevedel stráviť) vešal na nos aj im. Nemôžeš takýmto sladkým rečiam veriť naozaj a brať ich vážne. Lebo keby to bola pravda, hľadal by spôsob ako sa k tebe vrátiť, ako byť s tebou a určite by si nezačínal niečo s novou babou. Realita hovorí o niečom inom a jeho keci sú žiaľ len drísty o ničom.

slniecko247

smutná87 prezivam nieco podobne, mozno ovela horise... rozsili sme sa s priatelom po 4-rocnom vztahu, bolo tam par zlych veci, ale aj krasne chvile... Neviem a nedokazem na neho zabudnut... najhorsie je, ze sa to odraza na celom mojom zivote, som zatvorena stale v izbe, pocuvam hudbu, a myslim len na neho...toto je moj volny cas...Viem, ze takto si nepomozem, aj sa rano zobudim a poviem si, ze chcem, aby bol dnesny den bez trapenia a slz, ale niekde v polkde dna pride slaba chvila, kedy zlyham, myslienkami sa vratim znova k nemu a je to :-( Som strasne slaba v tomto, neviem sama ako si mam pomoct, viem, ze takto zit dalej nechcem...Chcem vniest do svojho zivota nieco co ma trochu postavi na nohy, ale ako? Nemam skoro ziadnych kamaratov, ti stari su rozlezeni kazdy niekde v inom meste kvoli praci, alebo svojej polovicke...

Agnes989

Na bývalého zabudni, má priateľku a hrá to na dve strany. Keby ťa fakt tak ľúbil ako ti hovorí, tak sa pokúsi dať váš vzťah do poriadku, bude o teba bojovať a nie nájsť si druhú a poza jej chrbát baliť aj teba. Mala by si sa od neho odpútať a prestať si robiť nádeje, lebo budeš ešte veľmi dlho sama a kým sa spamätáš, tí najlepší chlapi budú už ženatí. Ver tomu, po tridsiatke sa ťažko hľadá chlap lebo ostali už len takí, ktorých žiadna nechcela a zväčša majú nejakú vážnu vadu. Bývalého zablokuj, aby ťa nemohol kontaktovať, vyhýbaj sa mu a keby ti furt chcel dávať pusinky a tlačiť kaleráby do hlavy, povedz mu, že to povieš jeho priateľke. Poobzeraj sa okolo seba, možno nájdeš nejakého zaujímavého chlapa, nemusí to byť láska na prvý pohľad ani spolu hneď nemusíte začať chodiť.