erythema nodosum

Príspevok v téme: erythema nodosum
melissa

pred rokom som nečakane dostala vysoké horúčky, začali mu opuchať ruky a nohy, tmavé modriny- vyzeralo to ako keby som dostala trombozu, či mala diabetes! Lekár mi povedal, že to bude vyróza a telo si takto vyvolalo infekt. O 2 dni som skončila v nemocnici v akutnom stave! Diagnostikovali mi erythema nodosum. Po 3 týždňoch viacdenných infuziách som bola prepustená domov, hoci ešte stále som mala sedimku cez 90.Predtým 100 a viac, ešte niekoľko dní vysoké horúčky. Odvtedy sa mi pridružili bolesti rúk , nôh, bedrového klbu, problémy so štítnou žľazou-hypertenzia-beriem Euthyrox, gynekologické potiaže, nedávno už aj krčná chrbtica a oblasť panvy. Neviem ležať,sedieť, bolesti neutíchajú, hoci beriem lieky, mám začínajúcu osteoporozu. Bolesť je aj v kolenách, členkoch, v pravej ruke, celej ľavej časti tela. Mám anémiu, vypadávajú mi vlasy, lámu sa nechty a čo je najhoršie, doteraz som bola vitálna, zdravá žena, teraz už vstanem unavená, neviem sa premôcť, už za obedom by som spala aj postojačky. Snažím sa cvičiť cviky , ktoré mi ukázal fyzioterapeut, ale nie vždy to ide. Mám fitloptu, kúpila som si biolampu, masaž na nohy (puchnú mi členky), je mi stále zima, netolerujem chlad, mám nízku teplotu tela (35,2), znížený KT, od liekov priberám na stehna,zadok a brucho, ajked váhu mám stále rovnakú -50kg, tuk sa mi usadzuje v problemových partiách. Pijem čaje na redukciu tuku, trávenie,proti únave, s vitamínmi, minerálmi, ale po roku liečby výsloedky nevidím. Skôr naopak- pridávajú sa nové a nové choroby.
Mám len 42r. a ešte nechcem skončiť ako lazar!!!! Poradte, ak máte podobné problémy. V poslednom období mi trpne
brada, časť ľavého kutika úst, alebo ľavé líco. ČO je to ozon terapia, ako prebieha a kto ju môže predpísať?