Ma divnu poziadavku a nahana mi tym strach

Príspevok v téme: Ma divnu poziadavku a nahana mi tym strach
norkaponorka

Zpoznala som na pokeci jedneho fajn muza. No fajn bol az doteraz. Vcera mi napisal taku divnu poziadavku ze ci by som mu neposlala svoju podpresenku a nohavicky pouzite. Vylakalo ma to lebo si piseme len asi dva a pol mesiaca a doteraz sme sa nestretli iba si piseme zatial. Vymenili sme si fotky a zdal sa byt celkom fajn, zabavny, vtipny, pekny aj ked nie velmi a zrazu chce odomna pouzite spodne pradlo? Ako take ze mam ho nosit aspon dva dni a potom mu ho zabalit a poslat na P.O. box schcranku. Vraj je to diskretne a nik sa o tom nedozvie. Lenze ja mam strach. Ako nechcem to ani urobit len co by vam baby napadlo ak by vam to nejaky muz napisal a ziadal to od vas. Napisala som mu ze nic take nehodlam urobit ale on ma o to stale ziada a este aj dnes mi napisal ked som bola pozriet na profil ze vie ze ho nesklamem a tesi sa velmi az mu ho poslem. A ze ked chcem tak aj on posle svoje boxerky ale az ked mu poslem ja prva. Ako mam si pisat s nim dalej alebo zabudnut. Pritom vyzeral byt v pohode a zrazu na mna vyjde s hentakou poziadavkou. Ako by ste vy zareagovali. On ma aspon na svojou profile uvedene ze 34 rokov a ja nieco pod 25. Myslim ze sa neda odbit ked uz nahodil taku temu. Vcera som mu napisala patkrat ze nie nieposlem a on mi dnes zase pisal ze sa tesi a vie ze poslem. Normalne mam strach dnes ist na pokec.

doubledog

hej, zena si kupi spodne pradlo, zhodnoti ho nosenim a preda so ziskom.
a este usetri na prani :)
takyto muzi by si mohli pytat provizie od predajcov spodneho pradla.

norkaponorka

Vreck nic mu neposlem. Ani som to nemala v umysle. Nechce sa stretnut a ja niesom uchylacka aby som nieco take robila aj cez peniaze. Mala by som k sebe odpor ze som na take nieco pristupila. Nepoviem keby ze sa pozname dlhsie a chodime spolu tak mu podarujem zadarmo aj tri kusy ale cudziemu chlapovi a ktovie aky skaredy je ak mi ani svoju fotku mozno nedal. Nic neposlem. Dievcata maju pravdu. Je to chore a zvrhle. Nebudem jeho chute podporovat. Nech si trhne idiot. Ako vidim ty mas asi tiez take chutky ze to tu tak opisujes. Ak sa mi to povtrdi aj cez druhy nick tak tym skor ho znenavidim a poslem do certa. Aspon budem vediet ze som o nic neprisla. Ani o gatky, ani o dobry pocit, ani o mozneho partnera.

norkaponorka

Tak uz som s nim nadviazala kontakt vcera cez iny nick a chytil sa. Taky isty dialog vedie ako na ten prvy nick. Presne na podobnom duchu sa nesie nas rozhovor. Ze si hlada priatelku a doteraz nemal stastie. Ked som sa ho opytala ci si s niekym pise takze nie. A pritomsi so mnou pise aj cez prvy nick. Je to debil. Mali ste pravdu. Este ze ste mi dali taky navrh. Zeby som urobila este treti nick :-D
Na ten prvy mi tiez pisal vcera tiez. Ale nespominal spodne pradlo asi zistil ze ide nato rychlo. Ale pise si dalej tak neviem ci po par dnoch nezacne zas mat tie poziadavky. A som zvedava ci ma bude ziadat cez ten druhy nick o spodne pradlo :-D Tym muzom sa fakt neda verit. Zistujem cim dalej tym viac ze je vela svin medzi nimi.
Zneuzivaju internet na balenie bab a nestaci im jedna ale oni sa citia asi ako alfasamci ked sa im dari s viacerymi naraz. Hovada.

buzola

Wreck ano treba podporovat zvratene uchylky muzov. Este si ich ma zvliekat priamo pre nim. Bozinku, toto keby nejaky muz odomna pozadoval tak si uz nikdy v zivote nevrzne. Skakat ako nejaky ko*otko piskat. Ze take si oblec, nos ich tolko a tolko dni a este si ich zvodne predomnou vyzlec.
Baby nikdy nepristupte na take uchylne hratky s cudzimi muzmi, nerobte zo seba cvicene opice.

beacon

On je fetisista posadnuty spodnym pradlom.nejake lacne mu posli ale ja by som s nim vyeala a posla poriadne spinave smradkave popiskane a pokakane a prepotene podpiny v ktorych sportujes.aj odo mna uz si pital jeden lodicky ze mi zaplati ak nu dam svoje a hned nove topanjy by som si mohla ist kupit.on nic k tebe neciti len asi je posadnuty spodnym pradlom

wreck

pokojne mu ich posli, diovka zlata. je to neskodna zabavka. urob si prieskum trhu (na nete) a zisti po com idu take nohavicky. nadobudacia cena nohaviciek, ak nie je znama, tak odhadom, plus nejaka rozumna marza, ktoru pripadne mozes zvysovat, ak by bol zaujem o opakovany odber. zabal do nepriedusneho vrecka a ahooooj... obchodny plan je na svete. :) na vztah to uz asi nevidis, vsak, takze par eur na prilepsenie.

su aj scenare kedy sa obaja stretnu a zena mu ich odovzda cerstvo stiahnute zo seba. to sa ale plosne urcite neda odporucat, nikdy nevies co presne je to zac. postou pokojne. pre tento typ muzov su zeny svojim sposobom bohyne - uctievaju ich, klanaju sa im, nemaju tuzbu im ublizovat. cital som, inak o tom, samozrejme, nic neviem. ;)

internet priniesol zaujimave veci, ktore dovtedy neboli velmi rozsirene --
niekto vzdava zenam hold striekanim na ich fotografie (niekedy na vyzvu samotnej zeny) a natacanim celeho aktu na kameru, ini sa oddavaju radovankam v prirode a niekoho vzrusuje bielizen neznamej zeny.

Biela Kobra

buzola, samozrejme. Začali s tým už dávno Japonci, ktorú sú za každú "srandu". Rajom pre takéto obchodné aktivity je, samozrejme, e-bay. www.fox19.com

norkaponorka chalanisko na pokeci jednoducho zneužíva naivitu našich dievčat a snaží sa zadarmo získať to, za čo sa inde platí. Podľa mňa nebude ani prvý ani jediný. Netreba sa nad tým pohoršovať - treba mu dať najavo, že nie si jeho šálka kávy a ak má takéto požiadavky, nech zaklope o dvere ďalej. Alebo si vypýtaj za jedny gaťky 30 eur, a uvidíš :) Ale ak chceš ozajstný vzťah, choď von, začni si s kamarátom kamaráta, proste s niekým, koho poznáš, a koho bude mať aspoň niekto z tvojho okolia pod kontrolou. Nevravím, že sa na pokeci nenájdu aj normálni chalani, ale pravda je taká, že tam nemôžeš NIKOMU VERIŤ.

[zruseny35]

buzola...a ty chceš aby sa ten chudák od radosti umastu*boval ? :)
Ved jemu netreba tie gaťky.Už len tá predstava mu stačí ,že je na to " na ceste " :D