Nechut do sexu

Príspevok v téme: Nechut do sexu
Martin cscsc

Ahojte. Nemali ste niekto podobny problem? Posledne dva mesiace upadam na dno sexualnej chuti. Posledne dva tyzdne som na tom uz tak ze aj keby sa predomnou vyzliekli vsetky topmodelky sveta a hrali v kezbickej show roka proste ma to nevzrusi. Manzelku tymto zanedbavam co mi je luto. Predtym som bojoval z s rychlou ejakulaciou aj ked chut bola a teraz som tottalne mimo. Jednoducho ako keby som bol od pasa invalid. Ak nejdem na wc tak neviem ze som chlap. Nemam ziadne nejake extremne problemi ani nie som chory atd.. nechaoem.

Martin cscsc

chaoem co pises. Aj predtym som bol taky vselijaky ale potejto stranke som problem nemal nikdy. Neviem co je to mojou lenivostou fyzickou po vaznom uraze a aj oribrat 7kg alebo cim. Mam peknu mladu zenu a neviem jej dat co potrebuje. Citim sa skutocne mizerne. Ale proste pridem z lrace najem sa dam sa dokopy a na sexx absolutne nemyslim teraz. Niekedy som bol doma sam tak... chapeme sa... ale ani to ma uz nelaka. Proste som vypnuty

Vyčerpanie

možno vyčerpanosť fyzická, psychická, existenciálna

Fyzická v zmysle únavy a fyzická v zmysle sexuálnom - ak niekto väčšinu zmyslu a očakávaní vloží/il do telesných aktivít, neskôr sa dostaví akoby pochopenie, že aj sex je len sex a bez toho aby vzťah naberal hlbší osobnostný rozmer to bude také.No tieto stavy bývajú dynamické , premenlivé netreba z toho robiť hneď závery.

Existenciálna rovina - v dnešných časoch mnoho ľudí akoby prestáva cítiť zmysel vo svete ako to napokon vidno aj v stave spoločnosti a ono to dolieha na človeka ani si to neuvedomuje. Stráca sa chuť do života a s tým je spojené kadečo. Nevravím, že toto musí platiť pre teba. Len taký nástrel, napokon vždy sa to bude dotýkať jednej z týchto rovín alebo viacerých.