Ako prežiť Valentína bez duševnej ujmy?

Príspevok v téme: Ako prežiť Valentína bez duševnej ujmy?
nikohonemám

Nemám nikoho a ten hrozný sviatok sa blíži. Čo budem robiť. Každý kto niekoho má niekam ide. Zo všetkých strán na nás útočí ten blbý americký sviatok. V telke pôjdu samé slaďakové filmy, v rádiach budú ako každý rok hrať cukričkové piesne, kuknem do reklamných letákov tam samé srdcia od ružových až po sýtočervené, v obchodných domoch tiež samé srdcia a z každej strany na mňa kričí Valentín, samé čokolády osrdcované, plyšáky od výmyslu sveta, prezrvatívy v srdcovom balení, v letákoch samé akcie na Valentínske večierky, posedenia, plesy. Mám pocit že v sobotu to na mňa doľahne naplno. Ja ani kamoš nikoho nemáme. Aj by sme šli v sobotu niekam sadnúť ale tie zaľúbené páry sledovať a my ako dvaja buzíci by sme medzi nimi boli. Každý kto niekoho má sa mi len chváli čo v sobotu chystajú a čo kupujú. Ide mi to strašne na nervy. Robiť z toho také haló. Prečo všetci tomu tak podľahli? To musíme brať všetko nové od američanov a papagáje po nich opakujeme. Prečo reštiky, média a obchody neberú ohľad na nás osamelých ktorí nemáme šťastie v láske alebo len jednoducho nechceme? Musia nás s tým otravovať na každom kroku? To aby som sa v sobotu nadopoval antidepresivami. Naša suseda s frajerom si ešte aj auto vyzdobili ružovými srdiečkami. V meste u nás sa bude ešte aj konať hromadné bozkávanie párov. Ako prečo sa všetci zameriavajú v ten deň na zaľúbencov? Najradšej by som sa spakoval na opustený ostrov. Neznášam tento sviatok. Mám 29 a cítím sa ako zbitý pes ktorého prestal baviť život.

buzola

Vsetko je to len o biznise. Restiky chcu zarabat, obchody chcu zarabat, predajcovia v stankoch na namesti chcu zarabat, hotely chcu zarabat a media chcu vacsiu sledovanost a posluchanost. Vsetci vyuzivaju tento sviatok na biznis a naivynch zalubencov. Oni vedia ako na zmysly zalubenych ludi. Dostat ich do toho osialu a vsetko zpenazit. To iste plati o vianociach, silvestri, dusickach, velkej noci. O to im ide hucat do hlav z kazdej strany aby opantali ludi a nalakali ich tak.

laura321

a toto vsetko len koli trapnemu americkemu sviatku, ktory trva jeden den??? ja som ho nikdy neoslavovala, ani nebudem, ak sa ma niekto rad, nech sa ma rad kazdy den stale, nielen na Valentiva kupovat srdcia ako svet. A tvoja suseda , to je teda vrchol trapnosti a este bozkavaniehromadne na namesti, preboha kde to byvas? Vykasli sa na cely sviatok a depky z neho, aj tak sa vsetci na druhy den budu zas hadat a podvadzat , rozchadzat, rozvadzat povacsine, nech si uziju to divadielko si pomysli, dopraj im:D