Co to ma znamenat?

Príspevok v téme: Co to ma znamenat?
Murkoo

Mame vztah na dialku vidime sa 2x do mesiaca. Prve mesiace s priatelkou boli krasne stale sme si pisali smsky, pisali na socialnych sietach, prezvanali a proste pisali sme si vsetko co robime a tak. A teraz po par mesiacoch uz mam pocit ze to s jej strany ochladlo. Sme sa nevideli neboli sme spolu par tyzdnov lebo nam to nevychadzalo vzdy mala nieco ona nemala cas. Uz mi ani nenapise ahoj laska, nenapise mi ze jej chybam alebo ako velmi ma miluje proste mi uz ani nenapise ze ma miluje napr. pred spanim a Ja jej napisem vzdy nieco pekne a ona uz nic ani zamilovanych smilikov na FB tak ako kedysi. Ide spat ani sa nerozluci vyzera to ako by ma mala na haku. Pritom mi vravela prve mesiace ze ma miluje najviac na svete a ze vzdy to tak bude a ze ma nikdy neopusti a chcela sa zasnubit so mnou. A teraz neviem co sa s nou stalo necitim lasku s jej strany uz. Mne chyba a stale ju rovnako milujem zacala sa spravat inak stale len na pokecy vysedava od rana do noci aj ked ja tam nesom. Neviem ci ju stracam alebo co, proste uz na minulom stretku bola taka odmeranejsia a som si vsimol ze mala oci otvorene pri bozkavani co ma dost mrzi a smutny som s toho. Ked sa jej spytam ze co je taka ta mi napise ze to len mne sa zda to je divne proste nechapem to

odpovedam

V prvych mesiacoch vztahu niekomu vyznavat lasku na cely zivot je dost nonsens. Ignoruje ta, lebo to nechce ukoncit ona. Caka, kedy ti to dojde a ukoncis to ty. Bohuzial. Stava sa to casto, ale je to len zbabela pasivna agresivita. O to horsie, ze mate problem a ona sa tvari, ze ziaden nie je. Je to neuprimne dievca, neschopne komunikovat.

Deria

Asi citis aj sam, ze sa vas vztah rozpada, ibaze to nechces priznat, lebo ju lubis. Nenechavaj to otvorene, ukonci to. Je to sice tazke ale este tazsie bude pre teba, ak sa budes dalej trapit. To, ze vysedava cely cas na pokeci je jej vizitka, to jej je dolezitejsie, nez ty, ved to vidis aj sam.

liberta25

ja mam zas opacnu skusenost, hoci nie s happyendom..
ked moj vtedajsi odchadzal, ani sme nepochybovali, ze budeme spolu. ono, ten vztah bol na dialku vlastne na dvakrat, kedze 2krat odchadzal odo mna na vyse 1000 km na dlhsi cas. prvykrat sme to ustali a dokonca som prisla za nim, vtedy sme zacali spolu zit. druhykrat som uz stretla niekoho a hoci som naozaj nechcela, stalo sa. jasne, ze som sa rozisla, nedokazala som mu na skype povedat dovod, nechcela som ho zranit.
ci tusil alebo nie, to neviem..

andrika

Ja mam tiez vztah, ktory zacinal na dialku, dokonca na tisice kilometrov vzdialenu dialku...A tiez to byvalo zle..Ale nemusis uvazovat hned nad tym zlym, mozno, ze jej je proate luto, ze ste taky vzdialeny od seba a preto sa boji tak moc na teba naviazat...Aby sa potom nesklamala...Aj to je jedna z moznosti..A je to hlavne o komunikacii, musis sa s nou o tom porozpravat...