Opakovane injekcie u zubára - maju negativne ucinky na zdravie?

Príspevok v téme: Opakovane injekcie u zubára - maju negativne ucinky na zdravie?
plomba

Chodim k zubarovi dost casto lebo je to taky pedant a mozno aj peniazozratec tak casto objednava. Stale mi najde nejaky kaz alebo aj meni stare plomby vraj ze uz je cas vymenit. Ide vsak oto ze mi stale ci uz vrta alebo meni staru plombu za novu pichne injekciu od bolesti. Neviem ako sa ta latky vola ani z coho je. Ale trapi ma myslienka ci to nemoze mat nejake negativne ucinky na moje telo. Ked chodim k nemu tak casto v podstate kazdy mesiac alebo kazde dva tri mesiace a stale da tu injekciu. Nemoze mi to poskodit nervy v celustnej oblasti? Nemoze mi skodit ta samotna latka ktora je v tej injekcii?
Vdaka

novinka

su to lokalne anestetika, nemusis sa bat, ze by ti nejako ublizili. kedysi pouzivali take, ktore skodili na srdce, dnes ich uz zubari nepouzivaju.
co je ale zarazajuce, ze ti kazde tri mesiace najde nejaku plombu, alebo dokonca vymiena stare za nove - to je blbost, ze nevydrzia. a ak ti dava amalgamove, je to hazarder - s tvojim zdravim. amalgamove su velmi, velmi skodlive, musi to byt strasne nezodpovedny zubar ked takto postupuje. cize ziadny pedant, iba ako si napisala - tahac penazi. asi ma malo pacientov a ziskava si ich takymto sposobom. lebo vytazeni zubari sa plombami velmi nezaoberaju, ti kazdemu navrhuju hned korunky.aj to je samozrejme podraz voci pacientovi, no ale len tak vymienat plomby a v dnesnej dobe davat amalgamove! preboha, vymen ho co najskor, zubara mas na kazdom rohu, nemusis chodit k takemu, ktory bez opytania dava injekcie a meni plomby na beziacom pase. dobry zubar injekcie dava nerad, lebo vie, ze musi sledovat reakcie pacienta. aby aj vedel, pokial zavrtal. aj ked sa mu pacient mykne, to je pre neho tiez dolezity signal. tento tvoj skratka len vrta kolkoon uzna za vhodne. raz sa ti takto prevrta az do celuste a ty nebudes ani nic citit. je to slendrian. prec od neho!

plomba

Zruzeny35 nie dava mi len amalganove ci ako sa volaju tie tmave. Biele nemaju vraj dlhu vydrz a rychlejsie praskaju ako cierne.
Ddana neda sa bez injekcie, on ju dava kazdrmu pacientovi lebo pre neho je to lepsie ked sa pacient nemyka a lezi v klude. Uz na zaciatku ked som sa k nemu nahlasila tak ma nato upozornil ze bude davat injekcie od bolesti ci pri vrtani, trhani a inych bolestivych ukonoch. Neda sa odmietnut iba ak z dovodu zdrav. rizik.