Váham ako ďalej

Príspevok v téme: Váham ako ďalej
kathysteel

Ahojte mám 23 rokov, momentálne som v treťom vzťahu, ani v jednom neprišlo k intímnemu zblíženiu. S terajším priateľom sa poznáme už pár rokov ale sme spolu vo vzťahu tak mesiac. Problém je v tom, že veľmi na mňa nalieha, čo sa týka bozku, vraj má na mňa chuť a vraj ak mu neviem dať bozk tak ho neľúbim a pre neho ten vzťah nemá zmysel, tým pádom ma prestáva ľúbiť. A to tvrdil, že ma ľubil celý čas čo sme sa poznali, čiže roky. Tak ja už neviem, prosím chlapi vyjadrite sa mi k tomuto.

kathysteel

Hej veď chcem to nechať na spontánnosť, ale proste on stále na mňa tlačí rečami o tom ako má na mňa chuť a podobne. Nie je mi to príjemné, potom sa cítim naozaj divne, neprirodzene.

mommonna

Nevidím nič divné na tom, že si ešte panna. Skôr mi je divné to, že už v 15 rokoch baby panny nie sú ... Je úplne v poriadku, že nechceš sex hneď na začiatku vzťahu, ale chceš ísť na to postupne, pomaly. Tiež nie je dobré príliš nad tým špekulovať a stanovovať si termín, kedy sa to stane. Treba nechať veciam voľný priebeh.

mommonna

Nevidím nič divné na tom, že si ešte panna. Skôr mi je divné to, že už v 15 rokoch baby panny nie sú ... Je úplne v poriadku, že nechceš sex hneď na začiatku vzťahu, ale chceš ísť na to postupne, pomaly. Tiež nie je dobré príliš nad tým špekulovať a stanovovať si termín, kedy sa to stane. Treba nechať veciam voľný priebeh.

kathysteel

Asi priveľmi rozmýšľam nad tým. Jednoducho na tom nič nie je, veď bozkávať sa vie každý. To zvládnem. A ešte by ma zaujímalo čo sa týka toho sexu, ako ste isto pochopili som panna, čo v mojom veku je podľa niektorých jedincov viac divnejšie než divné, dúfam, že nebude divné, že sex budem chcieť riešiť po čase, isto nie po rokoch, isto skôr len, nechcem si stanovovať termín, skôr tak ako to príde.

kathysteel

Asi priveľmi rozmýšľam nad tým. Jednoducho na tom nič nie je, veď bozkávať sa vie každý. To zvládnem. A ešte by ma zaujímalo čo sa týka toho sexu, ako ste isto pochopili som panna, čo v mojom veku je podľa niektorých jedincov viac divnejšie než divné, dúfam, že nebude divné, že sex budem chcieť riešiť po čase, isto nie po rokoch, isto skôr len, nechcem si stanovovať termín, skôr tak ako to príde.

kathysteel

Proste sa ma snažil pobozkať až to prešlo do slov. Áno pochopila som, že je smutný opravnene a uprimne jednoducho som to chcela nechať na spontánnosť na seba, a nie byť pod tlakom. Mne sa páči tá varianta, že pomaličky sa k tomu prepracovať.

Malina000

vieš, píšeš, že: "Strácam istotu, že ma naozaj ľúbi a to ma bolí."

myslím, že on ju tiež stráca a tiež ho to bolí :-/ zrejme nevie pochopiť, ako to môže byť pre teba také ťažké - taká prirodzená vec ako bozk - ak ho naozaj ľúbiš. v tomto ho chápem.

ale neviem si úplne predstaviť, ako to prebieha. to ti povie, že pobozkaj ma, a ty povieš, že nie? alebo ťa chce pobozkať a ty sa odtiahneš? bo zas neverím, že v správnej atmosfére, keby ste len tak boli spolu sami, v tichosti, keby ťa pomaly objal, začal pusou na líce či na čelo, že by to stále mohol byť pre teba problém

Hrac

Treti vztah bez zblizenia a uz mas traumu z toho? Moj nazor je taky, ze chudak chalan. Teba boli a stracas istotu z toho, ze on ti chce dat pusu uz dobry mesiac, to co je za logiku?