Váham ako ďalej

Príspevok v téme: Váham ako ďalej
kathysteel

Ahojte mám 23 rokov, momentálne som v treťom vzťahu, ani v jednom neprišlo k intímnemu zblíženiu. S terajším priateľom sa poznáme už pár rokov ale sme spolu vo vzťahu tak mesiac. Problém je v tom, že veľmi na mňa nalieha, čo sa týka bozku, vraj má na mňa chuť a vraj ak mu neviem dať bozk tak ho neľúbim a pre neho ten vzťah nemá zmysel, tým pádom ma prestáva ľúbiť. A to tvrdil, že ma ľubil celý čas čo sme sa poznali, čiže roky. Tak ja už neviem, prosím chlapi vyjadrite sa mi k tomuto.

kathysteel

Je to taká menšia trauma z minulých vzťahov, ťažko si k sebe niekoho púšťam. Bojím sa sklamania. Priateľa veľmi ľúbim, viac ako kohokoľvek doteraz. Možno keby tak nenaliehal tak by to bolo spontánne a šlo by to. Strácam istotu, že ma naozaj ľúbi a to ma bolí.

salalalalala

vztah? mne to skor pride, ze ste len kamarati, co spolu travia cas, ak mu ani pusu nevies dat. za intimnym zblizenim som cakala, sex, a nie pusu. preco si vobec s nim? neviem si predstavit byt vo vztahu s muzom ktory ma pritahuje mesiac a nedat mu pusu, ved by som vybuchla.

flegma

tak mna by najskor zaujimalo, co si ty predstavujes pod slovom vztah... ze sa budete len za rucicky vodit? Preco je pre teba problem mu dat pusu?