Mam problemy s tvrdym a nadutym bruškom, bolestou žaludka

tasty

no môže ísť aj o ovuláciu, nemusí ísť o zápal, keď píšeš, že o dva týždne to máš dostať, to tak cca akurát vychádza

Bolimato

Dakujem za rady,moc si to cenim. A menstraciu mam dostat za dva tyzdne. Teraz ma zase začalo strasne pichat v lavom vajecniku..ale hrozne. Bojim sa za by som mohla byt tehotna aj ked to je vylucene, pretoze s priatelom sme mali chraneny sex(kondom), takze tak..mozno nejaky zapal ci co..och

[zruseny35]

no možno si pila vela bubliniek ,alebo mas pred menštruáciou-ja som vtedy ako balonik ..
alebo si nepila dostatok tekutín a je to naznak zapchy..
V lekárni sa daju kupiť "slivkove kocky" alebo si kup figy,ked aj sušene a hlavne aspon 3 dni skus dodržiavať pitný režim nebublinkovej nesladenej vody,1,5l za den.Ked sa ti neulaví,bude problem inde, treba zajst k lekárovi.

tasty

dôležitá je strava, menej múčného, menej cestovín, menej sladkého, a viac zeleniny a ovocia, menej priemyselne spracovaných potravín (kečupy, omáčky, pomazánky, párky, salámy, paštiky a pod.), zaradiť viac základných nespracovaných potravín, ak ani to nepomôže, tak asi by som sa obrátila na lekára

Zemjak

Skus si dat nejaku dietu kde by si jedla vela ovocia a zeleniny, a pila dostatok tekutin a vyskusaj aj nejaky zdravy caj na metabolizmus. Ak by si to mala aj nadalej, skus zajst za lekarom. Najprv skus tu domacu ,,liecbu",malo by to pomoct.