Stretavanie s opacnym pohlavim vo vztahu?

Príspevok v téme: Stretavanie s opacnym pohlavim vo vztahu?
lienocka2808

Zdravicko, chcem sa opytat na vas nazor, kedze s priatelom sa o tom rozpravame a mame na tuto temu odlisne nazory. Jedna sa o stretavanie s kamaratkami a byvalymi priatelkami nie casto priklad 1-2x za rok. Kedze nechcem svojho priatela obmedzovat tak som mu povedala, ze problem mi to nerobi s par kamaratkami ma uz zoznamil. Co mi ale problem robi, ze by sa s nimi stretaval vo vecernych a nocnych hodinach co som povedala, ze by mi dost vadilo. Na to mi argumentoval, ze mu nedoverujem a podobne, ze su to jeho kamaratky,co spoznal davno predomnou. Sme spolu 3 roky, inak vsetko ok. Aky mate na to nazor? je to ok alebo to uz nie je ok? Priatel je velmi spolocensky clovek, a nerada by som ho obmedzovala, na druhej strane nechcem aby to presiahlo nejaku vhodnu hranicu.

Prezyvka055

mne zas nejde do hlavy aky zmysel je chodit s byvalou vonku :D radsej mu povedz nech spravi nieco prospesne doma ako takto marnit cas.

nikinka22

s byvalymi nema co robit...byvala je byvala...ziadna kamaratka...kedysi nieco medzi nimi bolo, neriskovala by som ze nejaky cit mozno medzi nimi ostal...urcite by som mu to netolerovala...pokial ta ma rad a das mu najavo ze ti to prekaza takk by si mal "vybrat" teba a tvoje pocity...

skus sa ho opytat ci by mu nevadilo keby chodis v noci kade tade so svojimi byvalymi a s kamaratmi...nech sa na to pozrie z tvojho pohladu

tasty

nečítala som príspevky nižšie, len ma napadla jedna vec, že či si sa ho nepýtala, že či by mu nevadilo, ak by si ho sprevádzala pri tých stretávkach s kámoškami? teda hlavne ak ide sa s nimi stretnúť vo večerných hodinách, lebo ak by išiel len tak na kavičku posedieť niekedy poobede, tak myslím, že je to v pohode,,,, ale vykračovať si s nimi na párty, bez teba, aspoň mne osobne kóšer nepríde (hlavne ak sa ťa ani neopýta, či nechceš ísť s nimi)

lienocka2808

a co byvale priatelky, ktore ja nepotrebujem spoznavat ani sa s nimi stretavat, ale on to potrebuje pr. 1x za rok ist s byvalou von. Co mi az tak nevadi, ale vravim, mne vadi to, ze by s nou travil noc niekde vonku. toto mne strasne vadi. ze sa niekde opiju a potom...

nikinka22

mne by to rozhodne vadilo a ked tie kamosky ma naozaj tak rad a su mu take blizke, tak kedze si aj ty sucast tvojho priatela, mal by ta bravat so sebou, jednak preto, ze ti to vadi, tak aby si vedela ze to je cisto kamaratske (aj ked ja na kamaratstva medzi opacnym pohlavim neverim) a taktiez aj preto by ta mal brat so sebou, aby si sa s nimi skamaratila aj ty

lienocka2808

ja tu ale písem o stretnutí iba mojho priatela a nejakej inej zeny vo dvojici. Kamaratky ktore mi predstavil mi uz tak nevadia, ale tie ktore nepoznam mi vadia, a napriklad niektore ani poznat nepotrebujem napr. jeho byvalky. A ide mi o to, ze mne to proste vadi, ze by sa stretli v nocnych hodinach, alebo boli niekde do nocnych hodin,hned tam vidim alkohol, a potom padaju zabrany. a vtedy sa aj z najvernesich chlapov povedzme si otvorene v pritomnosti krasnych zien stavaju nevernici...

miki26

Pokiaľ by to bolo skutočne len 1-2x za rok tak je to OK. Zase niekedy je dobre stretnúť sa s ľuďmi aj zabaviť, ktorých tak často nevidíš, lebo sú napr. ďaleko. Nemusia to byť len ženy. Osobne tiež to praktizujem vždy pred Veľkou nocou a je fajn sa vždy porozprávať o kadejakých veciach so svojimi bývalými spolužiakmi resp.spolužiačkami. Niektorí sú aj v zahraničí a väčšina je aspoň 500 km odo mňa. Nepochopím ženy, ktoré robia z toho prieky a nakoniec aj svojmu chlapovi ako i sebe skôr hanbu.

lienocka2808

Ja chodievam s kamaratmi sem tam von a partnerovi to nevadi, ked mi radite nastavit mu zrkadlo, tak to asi nefunguje. Ale vravim, nie som s nimi do noci vonku. S par kamoskami ma zoznamil, ale napriklad nevidim dovod sa stretavat v trojici, ja on a jeho byvala.

neries meno

A prečo ťa neberie so sebou? Veď aspoň by si ich lepšie spoznala a keď nemá čo pred tebou tajiť, tak by ťa kľudne aspoň zopárkrát mohol vziať. Ja s mojim priateľom, teraz už manželom sme takto chodievali spolu väčšinou všade. Spoznala som jeho kamarátov a kamarátky a on zase mojich priateľov.

doubledog

a to co pise liberta je velmi rozumne

skus aj ty ist niekam s "kamaratmi" a uvidis, ze ten tvoj si o kamaratstve medzi muzmi a zenami mysli to iste, co ja :)