Dar alebo prekliatie?

Príspevok v téme: Dar alebo prekliatie?
Natalie

Chcela by som vedieť či je niekto na tom podobne ako ja. Viem vycítiť z ľudí dobro alebo zlo alebo či mi klamú, proste poviem že sa niečo stane a ono sa to časom stane alebo niekoho upozorním aby si dával na daného človeka pozor a vždy sa z toho človeka vykluje nejaká mrcha. Mala som skoro tri roky chalan...vždy som vedela kde je alebo kde bol podla správania, vedela som ked ma prestal milovať a vedela som ked sa do niekoho iného zalúbil a priznal sa mi až po pár mesiacoch ..vedela som ked s niekym bol..aj teraz uz spolu nekomunikujeme 2 týždne ale viem že práve teraz je s tou babou úplne to cítim.

Deria

A to dokazete predpokladat len vtedy, ak mate toho cloveka pred sebou? Alebo to ide aj cez forum, teda cez pisanie? To by bolo iste zaujimave, ze kto si tu vymysla a kto nie.:D:D

[zruseny35]

tojejedno..normálne ťa začínam "žrať" :D
Existuje kniha "Viem čo si myslíš",
Ale mna by zaujímalo.,či by sme si vedeli prečítať myslienky keby sa stretneme z očí do očí .Koho z nas by prestali uši posluchať ako prveho :)

tojejedno

lienocka 33
to s tymi "usami" :) mam s tebou dost podobne az niekedy viem dopredu ako bude to klamstvo vyzerat , v podstate obcas dokoncim vetu za dotycneho a len si uzivam tie pohlady v zmysle (ako to do pekla moze vediet + nechapavy vyraz)

Niekedy som si o tom myslel ze takto to vnimaju vsetci a nie je to nic neobvykle a mal som len pocit ze som trosku viac vnimavejsi , no pohlady ludi na mna a celkovo skusenosti ktore so svojim okolim mam ma stale presviedcaju o tom ze to je asi naozaj nejaka vyssia forma mojho vnimania a intuicie ktoru si stale neviem vysvetlit.

Niekedy ma vie az zarazit co vsetko ludia prehliadaju , veci ktore mne doslova biju do oci su pre ludi v danej situacii uplne tabu a ked sa ich snazim niekomu v dobrom umysle prelozit tak znovu vidim ten pohlad na mna a to je to co ma vie niekedy az vystrasit , ze som asi blazon :)

[zruseny35]

Natalie...nebre to ako preklaite ,ale ako DAR.Ved ty VIES čo to mas za priatela.Vieš kolký muži dokážu klamať roky?Hrať užasneho manžela a zrazu manželku so všetkým opustia so všetkým všudy ao na iba nechápe,lebo dovtedy "všetko klapalo".
Ja ked viem ,že človek klame,alebo mi neverí,,prsote ma "usi prestanu poosluchať" ja iba prestanem zrazu vnímať čo kecá,lebo VIEM že to su také vymysly,..
Svojho syna niekedy po tom čo sa doučí do školy a v pohode pobehuje po byte niekedy prinutím z ničoho nič ist sa učiť ,z nejakeho konkretneho predmetu,lebo "určite bude písomka".Pozerá vzdy na mna ako puk,ale na druhý den tá písoma naozaj je a on chvalabohu dostane jednotku.Uz mi zakazal aj otvárať ústa :D
Inak Natalie a jetojedno..som rada ,že ste,necítim sa sama taká na svete ako "čudo " ,o sebe radšej vyprávať nebudem :)

tojejedno

Moze to byt rovnako dar ako aj prekliatie , nakolko presne viem o com hovoris.

Mne vacsinou uz staci len pohlad na daneho cloveka a viem co mu beha po rozume a v podstate viem predvidat jeho kroky , mozno neuveritelne alebo naivne no nezvyknem sa v tom vobec mylit.

Nebavim sa o tom s nikym lebo viem aka by bola reakcia :) no je to zaujimave az ma to niekedy desi a nie raz som si v duchu povedal ze by bolo dobre keby som niektore veci prehliadal ale ono to nejde.

Na jednej strane mi to vie ulahcit kopec prekazok kedze sa viem vdaka tomu vynajst aj v zlozitych situaciach , nakolko predomnou sa neschova nikto a moze byt akykolvek herec :)

No na druhej strane to dokazem aj zneuzivat a niekedy sa s ludmi nepekne zahravam ale len v pripade ked sa chcu so mnou hrat resp. ked mi chcu nejak ublizit tak to dokazem az hnusne obratit proti nim , na co uz hrdy vobec niesom lebo niekedy mi je na konci vsetkeho dost luto ako im tym ublizujem.

Moja rada pre teba je len taka , ze v tom celom musis najst nejaky ten zdravy sulad , proste to drzat v takej tej spravnej miere a minimalne s tym ludom pomahat a snazit sa ich viac respektovat nech su akykolvek , inak to bude pre teba prekliatie.

_meno

Ahoj Natalie

Si vnimava. Vnimavost su schopnosti astrálneho tela(dusa inym slovom) nie fyzického tela.

Vdaka tvojim darom ktore ti bolo umoznene rozvijat vnimas strach a falos ludi .. Citis ich nenavist, zmatenost, strach.

Citis ich a je to veeeeeeeeelmi neprijemne - totizto citis sa ako oni :)

To co nazyvas preklatie, su zivoty druhych ludi ... preto im mozes pomoct, pretoze ich prezivas. vsetko je obrovsky dar.

Snad ti moja skusenost a vysvetlenie lepsie porozumie koho v skutocnosti citis :)

Ak by si si chcela popisat kludne napis mail.

Pekny vecer prajem Natalie