Kokosový olej na znamienka

Príspevok v téme: Kokosový olej na znamienka
anonym1511

Ahojte,neviete či náhodou tento malý prírodný zázrak nemá nejaké pozitívne účinky aj na materské znamienka? mam ich totiž veľa A niektoré sa mi žiaľ nedajú odstrániť tak aspoň nejaká babská rada ako ich vybielit alebo domácim spôsobom napomôcť aby odpadli?viem že to smie len lekár ale nič drastické alebo nebezpečné by som určite neskúšala len som už zúfalá Z toľkého množstva A stále pribúdaju,Vopred ďakujem za každú reakciu

DEAVID

Ale keď mne to proste vadí ja si to nejak musím odstrániť a už som počul a dalšim prvku na znamienka a podobne výrastky, vola sa to MEDASON

ANGEL-DEMON

DEAVID ja si tiež stále najdem nejake nove, či už mam pigmentove škvrny alebo znamienka hlavne na rukách, ale komplexy z toho teda nemám ako niektorí diskutujúci... lebo ked tak by mali zajst skor za psychologom lebo maju problem s vnimanim vlasneho tela..
ked ma niekto nejaku abnormalitu ze kryve uši, nos...atd... to ano, to je pochopitelne ze to chcce niekto riesit... ale taku kravinu ako su znamienka aby som ja koli tomu nespavala a hanbila sa medzi ludi ist to teda nieeeee

DEAVID

Aha, vďaka skúsim pohovoriť z mamou a inak ano mam ich všetky zarovno z kožou až na par výnimiek niektoré že sú také troška vypuklé akože z palcom ich nahmatám naslepo :) a chcel by som ešte dodať že neviem či to bude problém z hlavičkou :D lebo keď som minulého roka chodil veľa po slnku tak som časom zistil že ich mam viac ako predtým

ANGEL-DEMON

pokial más znamienka zarovna s kozou... a vadia ti... ale aj zvysku tu diskutujucich.... je tamproblem inde,..v hlávke,.. skuste navštiviť psychologa... Mne vadili tie nad kozou, do kopy som si dala vybrať 5,
tie zarovna s kozou mi nevadia,..je mi to fuk...

DEAVID

Dobrý deň
Mám podobný problém chcel by som sa spýtať o nejaký prvok na znamienka tak tiež mam okolo 20 znamienok na pravej aj na ľavej ruke a zvlášť po celom tele, nemám ich nejak vypuklé ani nejak začervenane nič extra všetky sú len hnede, chcel by som si ich odstrániť, počul som o kokosovým oleju alebo aj o žraločej pečeni vie niekto poradiť alebo ma s tým skúsenosť ?
taktiež mam stého veľké komplexy
Vopred za odpoveď ďakujem :)

Caro

Aja - skús si to prečítať ešte raz. Píšu že si to nemá sama skúšať odstraňovať, nie o chirurgickom odstraňovaní -_-

Aja-lekárka

Ja neviem prečo tu píšete kraviny.Veď ak nie ste odborník na znamienka ako môžete napísať takú sprostosť že po vybratí znamienka vznikne rakovina.??Ak sa to niekomu stalo,tak preto že to znamienko bolo zhubné,žiaľ aj to sa stáva.Ale nie že vznikne rakovina z vybratia znamienka.Ak máte málo informácií treba ich čerpať z lekárskych odborných článkov a komentáre podobného typu ako sú tu,si netreba ani všimnúť.

ivonka133

S odstraňovaním znamienok nie je sranda. Moja kamrátka tak prišla k rakovine. Poraď sa s kožným lekárom.