Platonicka laska

Príspevok v téme: Platonicka laska
kamilka kami

no mam taku situaciu \\\\\\\" som vydata , . dost atraktivna . ale som zvlastny clovek ... na to ako vyzeram .som dost zdrzanliva ,slusna ,konzerva .. uprimna .. mala som za svoj zivot 3 dlhodobe vztahy ktory prvy zacal od 17 .. nikdy som nesla na jednu noc ,nie som zlatokopka ,hnusia sa mi dnesne baby ake maju priority ... pridem si vyhynuty druh ! :) no dva roky som zabuchnuta do mladsieho chalana o 5 rokov ... pritahuje ma strasne zivocisne , boli sem nejaku dobu v kontakte ako kolegovia .. ale nedala som nic znat, on mal frajerku a ja manzela- potom odisiel , je neprecitatelny a to ma aj pritahovalo , je namam rada chlapov co sa tvaria slizunsky .a machruju .a idu hned na vec maju slizke reci a mysla si ze ma dostanu do postele... on sa netvaril ze je zo mna puf .. nikdy som ani nevycitila jeho naklonnost .ked som prinom niekedy stala tak som myslela ze sa vnutri rozletim tak som po nom tuzila .. ale tvarila som sa ze nic :) ... potom odisiel ... ostali sme kamosmi ... na soc.sieti mi sem tam napisal .. teraz uz ani neviem kto komu prvy ...ale nechcela som ho stratit z zohladu ,a ani mu vypisovat kazdy den ,tvarila som sa kamosky .. vsetko som v sebe drzala , a drzim .. potom mi aj sem tam poslal pusinku ,srdiecko ,vyzneva to tak debilne pateticky ,gycovo :D ..ako to pisem .. raz sme sa isli prejst ,uplne kamaratsky ,nic ja muzikant :D --- sem tam napise posle pusu do spravy... ale bud na jeden druheho hrame ze nic ,,alebo neviem ,dnes bol zamnou v praci ,lebo mi to slubil .. dal mi pusu na moje pery ... uplne som z toho cely den vznasam .. ale zasa sme sa bavil ,len o tom ako sa mame ... a proste ,za 7 rokov manzelstva som po nikom tak zivocisne netuzila, manzel ma uz nepritahuje ... ale mame dieta .. tak sa tvarim ze vsetko ok ...... sniva sa mi o nom ... neviem co mam robit ,,, chcela by som mu to povedat ,ale kedysi povedal ze ma rad ked baby dobija ,takze som mu nepovedala nic ... a ani asi ani na to nezoberem odvahu , a tak neviem co mam robit ... dva roky to v sebe dusim ...

kamilka kami

nie ja som neriesila ,ja som toho nazoru ,ze vsetko sa vyriesi aj samo -- nikdy som nic neriesila nasilne .. a hned tu si sadnime a ideme diskutovat aj tak viem ze moj muz by to nepochopil a bolo by z toho zbytocne maxipeklo ...ktorym by trpelo len to dieta ... chcem tomu nechat volny priebeh ... ja s tym dotycnym nic nemam ,tak nemam dovod hned nieco muzovi vesat na nos .. samozrejme keby som uz videla na nom(platonickej laske) ze aj on chce nieco riesit ,stazilo by mi to situaciu ,ale ten pud by bol asi silnejsi ako mu povedat ze nechcem nic riesit ! .. ja by som len strasne chcela vediet ci je tiez do mna buchnuty :) to ,ze je neprecitatelny ma privadza do sialenstva ..a na druhej strane mu to ani nechcem povedat ,aby sa nezlakol ,ze ide po nom vydata zena s deckom ,a na druhej strane ,keby ma nechcel tak by mi nevypisoval ,neposielal srdiecka ,pusinky ..po pol roku sa ozval sam od seba .ked som uz na neho chcela zabudnut . to bolo tiez take zvlastne .ze sedim za netom ,rozmyslam nad nim .. ze koniec ,neutrapim sa koli nemu .. nema to vyznam .a hned na to mi pride od neho sprava so srdieckom ! mam pocit ,ze mozno tiez po mne tuzi ..ale boji sa. ... chcela by som ist veeelmi pomaly na neho ... ja som sa tu chcela o tom porozpravat .. dusim to v sebe .. nepotrebujem aby ma tu niekto odsudzoval .. len som chcela o tom podiskutovat , vypocut ine nazory , :))

gamm

pretoze si vydata tak mozno caka od teba nejaky krok. kazdopadne to moze byt aj tak ako pise m8. tych moznosti je viac. nepozname teba, nepozname jeho.
ale zaujalo ma aj toto - "manzel ma uz nepritahuje ... ale mame dieta .. tak sa tvarim ze vsetko ok". ja viem ze manzel je teraz asi to posledne co chces riesit ale podla mna je vzdy dobre sa na veci pozriet aj z inych uhlov. chcem sa spytat ako a ci vobec si niekedy riesila nejak to ze ta nepritahuje. a je si on nejak vedomi ze ta nepritahuje ?
vies nevera tiez nie je jedine riesenie. skoro kazdy v manzelstve alebo aj v nemanzelskom vztahu zazije aj ocarenie niekde inde, mimo vztah. je na clooveku ako sa s tym vysporiada. alebo tomu podlahne a moze mat aj vycitky a znasa nasledky, alebo to v sebe udusi a potom ma vecne vyhrady voci svojmu vlastnemu partnerovi. ale jednym z rieseni moze byt aj to ze nepodlahne no ani to v sebe nedusi, ale ocarenie druhym sublimuje. ze citove aj fyzicke ocarenie moze pridat vlastnemu vztahu. idealne ak poznanie urcitej krasy zvysi radost zo zivota.
a potom neide len o to ako ta partner bude vnimat a ake nasledky to bude mat. ide aj o to ako sa na seba budes divat ty. ja osobne som davnejsie zmenil pohlad na neveru. myslim ze existuje predovsetkym nevera sebe samemu. ide o to ze neverou mozem porusit svoju predstavu o sebe, sebanazor.

m8

kamilkaala...vies pockaj lenaby si sklamana neostala...vies kolko takychsieti moze mat tajomn ydon chuan rozhadzanych? ked trufa vydaru zensku neviem neviem ja bysom ruky prec dala a snazila sa obnovit lasku u toho koho som si vzala...vzdy je to len o tychmotyloch v bruchu....nenahovoaraj si......ach

[zruseny35]

kamilka..
a kam to chceš doviesť? začať si spolu alebo iba zasexovať? Príjsť o manžela-lebo on vycíti,že si mu "uhla" alebo o cele manželstvo? Pripraviť dieťa o rodičov a normálny vývoj?
To že ťa manžel "nepriťahuje",to ako pribral? nejak "ošpatnel"?-to chceš byt manželkou len v dobrom? A toho zleho sa to už netýka?
Myslím si,že manžel ťa nevie bud uspokojiť,alebo spolu už nespíte. Ale to su len vaše problemy-my všetci do toho nevidíme a ani to nezmeníme.
Len by bolo fajn, myslieť na nasledky,lebo nič taketo sa "neprepečie " len tak.

liberta25

tak na to ti neodpovie presne ziadny muz ani zena. ak citis naklonnost z jeho strany, moze to tak byt, ze ma podobne pocity. ale len ty si s nim v kontakte, takze na to vies prist len osobne. a ak by si bola zvedava na to, ci moze muz milovat zenu, s ktorou sa najprv vyspi a potom zacne vztah medzi nimi, tak ano.

kamilka kami

no to bolo zo zaciatku pred dvoma rokmi ze som si predstavovala sex,ale teraz uz skoro nie .. viac to ze sa prechadzame .a tak .. no chcela by som strasne vediet ci citi to iste :) ako ja ,mam pocit ze mame velmi podobne povahy .:)

liberta25

kami, a coho sa presne bojis alebo co chces zistit? btw, tazko uverit, ze si s nim nepredstavujes sex ;))
salala, tato tema nie je o mne, ale aby som to uviedla na spravnu mieru. moj ex si to nicim nezasluzil, ale je dobre, ze sa to stalo. inak by sme mozno tahali vztah celu vecnost a zistili by sme, ze to aj tak nie je ono. takto ma moznost byt s kymkolvek, koho si vyberie a kto ho bude milovat. ja nie som kocka, ktora zahyba. ale vdaka tomu som aj ja s clovekom, za ktorym ma to tahalo. preto na taku "zivotne osudovu" pritazlivost verim.

kamilka kami

aby som uviedla na pravu mieru ,,, ja po nom tuzim ani neviem po akej stranke ,ja si s nim nepredstavujem sex.. ale ze som v jeho pritomnosti ,ze ma chape,ze sa so mnou rozprava .. mam tuzbu snim zazit . nieco pekne .. nie hned sex... proste mna pritahuje ako bytost .. neviem to vysvetlit ... aj zivocisne ... lebo za 7 rokov ma nikto zivocisne nepritahoval ,ze ak existuje nejaka nahoda ,ze sme sa stretli .a ze teraz po pol roku co sme neboli v kontakte ,sme sa nejako priblizili ,a predstavujem si ako sa prechadzame ... ze aj on je domna zalubeny a tak .... nie som z neho nadrzana zajacica !...neviem asi som fakt divna ...

Slobodna

Mne sa paci, ze si temu nazvala Platonicka laska :) a pritom tuzis si s nim poriadne .... Tuzis po nom iba preto, ze po tebe nejde ako ini.

salalalalala

no tak potom tu vsetci nevyplakavajte ako vam nefunguju vztahy, ked sa takto chovate. sorry ale cim si to ten tvoj chlap zasluzil, aby si sa vychrapala s niekym poza jeho chrbat? preco ludia nevedia ukoncit vztah skor nez nieco ine zacnu? NIKDY sa neda stavat si stastie na nestasti niekoho ineho, ono sa to vsetko vrati..
a nie ze to vyzera nefer, ale je to nefer, a ten fakt, ze to nelutujes, je este viac nechutny. keby tu napisal nejaky chlap to co ty, tak ho tu vsetky ukamenujete, ale takto je to v poriadku.
vsak zeny, tvaria sa ako hladaju lasku do konca zivota a nekonecne stastie a vyrastli zo zlych chlapcov, ale ked si najdu nejakeho dobreho, k*rvia sa mu poza chrbat :D (aj ja som zena, ale asi nejaky omyl prirody, lebo taketo vzorce spravania v sebe nemam)