Moje nechty, čo naznačujú?

Príspevok v téme: Moje nechty, čo naznačujú?
Jozo93

Chcem sa spýtať či farba mojich nechtov je normálna, mam nejaké zdravotne problémy uz dlhšie bol som uz na kopec vyšetrení a vsetko som mal v poriadku :) no stále mam problémy bol som na EKG echo holter Ok, krvné testy Ok, akurát ma strašne Bolívia chrbát, mam problému z chrbticou, neurologické vyšetrenie okej , nos take sa cítim Noe nie dobre Bolívia ma chrbát hlava bolesť pri srdci niekedy tlak niekedy pocit úzkosti, bolesti hlavy, tlak v oblasti spankov,niekedy mi strpne ruka, neodpadavam a ani mi nieje na vracanie, tieto problémy začali uz asi pre 5 mesiacmi, momentálne mam pred sebou ešte nejaké vyšetrenia ako je MRI mozgu, neurologické testy a USG obličiek ale chcem ist ešte na MRI chrbtice neviem co to somnou je:( mam 21 rokov no pred 5 mesiacmi mi nic nebolo zavalitý prasknutim v krčnej chrbtici a nejak sa ktomu pridružujú iné problémy ak mate niekto podobne problémy tak poraďte co sále vyšetrenia ešte absolvovať ? Ďakujem , fotku mi nechce pridať :/ takze takto ale sú nejak cudne no do Fiľakovo modra neviem