Ucinny krem proti vraskam

Príspevok v téme: Ucinny krem proti vraskam
katy350

Uz dlhsiu dobu skusam rozne kremy a oleje, som skor za prirodnu kozmetiku ale napriklad arganovy olej ktory momentalne pouzivam ma nejako nedokaze nadchnut... Citam teraz o Botuline Gold, ma s tym niekto skusenosti? Je tam asi plno chemie, to mi je jasne, ale skor by ma zaujimalo ci je to velmi skodlive a ci to ma aspon nejaky efekt. Alebo ktory krem je ozaj dobry? Vdaka za kazdu radu a skusenost!

sushienka

Lepšie Botulin gold ako botulinotoxinové injekcie a stuhnutá tvár. Je perfektný, v prírodnej forme proti vráskám môžeš vyskúšať krém Natural snail Hydra Rest. Je 100 % prírodný a krásne voní po oleju z verbeny a citrónové trávy!!!

vichy6

Ahoj ja som verná kozmetickým produktom značky Vichy, mám s ňou veľmi dobré skúsenosti. Je trošku drahšia, ale keď objednávaš z internetu napríklad ako ja odtiaľto -odkaz odstránený- dá sa na tom ušetriť. Niektoré známe mi hovoria, že na vrásky zaberá ricínový olej, ale ja osobne som to ešte neskúšala, tak neviem povedať.

Lucy153

Ja som maximálne spokojná s produktami Carlmark. Je to austrálska značka a u nás sú dostupné Collagen a Placenta. Sú to 100% séra a sedia aj na mastnejší a citlivejší typ pokožky. A cena je prijateľná. Objednávam si ich cez net: www.collagen-placenta.eu

fitMonka

Za mna jednoznacne Activar od bhip-u, vyskusala som ich dost, ale tomuto sa nic nevyrovna, pozri na energiabhip.sk

Heli8887

Ahoj Katy, ja používam prírodné krémy Happyskin a mám pocit, že už meniť nebudem. Tu som si ich zakúpila:

-odkaz odstránený-

illaria16

Ahoj Kati 350. Ja som ten krém skúšala a je veľmi dobré kvality. Pred rokom som si ho kúpila v Prahe, ale teraz sa dá kúpiť aj u nás , skús krasnadoma.sk. Vyskúšala som kopu krémov aj drahých ako je Shiseido alebo Lancom. Sú dobré, ale pre mňa veľmi drahé, takže toto je moja alternativa. Pokožka je pekná a majú ucelenú radu aj zo sérom. Inak vyhrala tato firma zeleného oscara, takže myslím že je kvalitný.

lucia238

ak chces vyslovene len nieco prirodne, ak mam vyskusanu kozmetiku Annemarie Borlind, je to francuzska znacka a ziskala aj viacero oceneni, akurat ta cena...

anabela89

Ahoj, katy ja teraz ficim na takom sere amincer botuline gold dala som na jeden typ a nelutujem som spokojna sedi mi aj denny krem, aj ocny a plus to serum a paci sa mi aj prijatelna cena