Ako rýchlo zväčšiť aj neviditeľný penis

Táto diskusia patrí k článku: Ako rýchlo zväčšiť aj neviditeľný penis
Ako rýchlo zväčšiť aj neviditeľný penis

Mnoho mužov neustále spochybňuje veľkosti svojho penisu. Najmä, ak sú sexuálne aktívni. Hlavnou funkciou penisu je sexuálna rozkoš, rozmnožovanie a močenie. Veľkosť mužského prirodzenia nemá absolútne žiadny vplyv na spomínané činnosti.

Chalanxxx

Pardon Ta baba chcela 10cm penis ako super.....sa jej cudujem kazdy chlap chce velky a hruby......a baby to chcu citit.....ja som spokojny....mal sim babu co mala malu a uzku to bolo trapenie fakt kazdy preferuje ine a ego chlapa asi nepoznas ak chces maleho pindura v posteli.

Chalanxxx

Pardon ta baba chce penis 10cm......kazda chce vacsi hrubsi a zahnuty....este som sa s takou poziadavkou nestretol ze by zena chcela maly penis.......

Chalanxxx

Reagujem na tu babau co chce aby jej chalan mal 18cm penis....to co trepes Ty si nornalna??????Ja mam 18cm a som spokojny...ved dnu mozem ist 5...10...15cm ale aj na doraz 18cm...ked dam vakuovu pumpu tak mam aj kratkodobo 20.....ale kazdy by mal byt spokojny s tym co ma ak mu to správne funguje....ja sa s manzelkou spravim naraz taky sme zohraty a klape nam to....neviem si vsak predstavit ze by som mal smiesnych 10cm.....sak to by som nebol a i chlap....musim citit ako sa natahuje vagina ak idem az na doraz je to super.

Kirschen3

Mne sa zas pacia velke penisy a hrube.A najlepsie ked ho ma zakriveny do hora ako v tvare banana.To som mala teda orgasmi.Za hodinu 10 orgazmov!Myslim ze muzi s velkymi penismi vyhravaju.

Miki31

Ahojte mam 17rokov a mam ho veľkí 17,5cm. Prišiel som na túto stránku s tím zámerom že zistím ako si ho zvedšit ale vizera to tak že je to úplne zbitočne.

rismen

teraz som si cez superlove objednal hydropumpu Bathmate Hydromax X30 Brilliant Red lebo môže ísť do sprchy a tak priateľka ani nevie že ju použijem - je tichá, výkonná, jemná a precízna a efekt celkom slušne drží