Sedieť pri otvorenom okne

Príspevok v téme: Sedieť pri otvorenom okne
hrášok007

Ahojte, rada by som sa spýtala, naozaj škodí sedieť pri otvorenom okne? Doma mám izbu orientovanú na juh, staré drevené okná obrovské aj s balkónovými dverami. Keď je vonku slnečno a slnko sa oprie do okien, normálne je až horúce sklo a v izbe sa nedá dýchať pri okne mám pc, tak si ho často trochu pootvorím, ale naši ma doma strašia že ostanem na vozíku a že budem mať brutus problémy s krížami z toho..
čo si o tom myslíte, naozaj toto môže tak škodiť?

0vecka

ked tie baby ktore maju hole brucha a vonke je -10°C preziju tak nejaky prievan v lete ta na vozik nedostane... ale jj ked ti prechladnu krize tak to tiez nieje sranda...ale to sa stane len ked je ten vzduch studeny a nie v 30° horucavach

redka

chlad a prievan nerobi dobre organom... najma oblickam... radsej si kazdu hodku alebo polhodku otvor okno a na 5 minut odid z miestnosti kym sa nevyvetra a pak sa vrat spat...

zuzi74

Rodicia maju pravdu. Ak je vonku chladno a ty sedis pri otvorenom okne, tak to vobec neprospieva krizom. Nedajboze sediet v prievane.
Doteraz nerozumiem tomu, ako mozu dievcata chodit v zime v kratkych bundickach, bez tielka a potom sa stazuju na bolesti krizov, na zapaly vajecnikov a mocoveho mechura.

tasty

v lete, keď je teplo, je v poriadku mať otvorené okno, ale treba si dávať pozor na to, aby nebol pritom prievan! Prievan vie narobiť poriadnu šarapatu s človekom, a áno môžu ti prechladnúť kríže a doživotne sa budeš liečiť na to, nie je to len taký mýtus