Nadáva mi

kafe

tiež ti poradím to isté. Pobaľ sa a nechaj ho nech si to zrovná v hlave pekne o samote. Netoleruj mu to. To je mu jedno ako sa cítiš? U svokrovcov budete už bývať stále alebo iba dočasne?

5.5 elsa

noooo tak sa pobaľ a už aj utekaj :D :D :D ja by som tam nebola ani minútu, žiť v neustálych hádkach je ako peklo na zemi,ponižuje ťa ešte aj predavačkami rodinou takže tak to je môj názor,ja by som to osobne nezniesla

Ditkaaa

Ja mu nenadávam lebo to proste nedokážem a pred svadbou mi nenadával nikdy! Som na to citlivá, takže by som o tom vedela a určite by som si ho nebrala. Väčšinou sa hádame na tom, že mu chcem niečo vysvetliť, ale jemu sa to nepáči a už nadáva... napríklad mu chcem vysvetliť, že by bolo rozumné keby sme mali vlastný vchod a oddelené bývanie od svokrovcov a už mi začne nadávať, že som jebnutá atď... alebo aby sa do nás jeho rodičia neplietli, to už som pi*a, minule som mu vytkla, že čo tam koketuje s predavačkami a ešte predomnou tak hneď mi začal nadávať do ku*iev atď... hmm tak neargumentujem úplne v pohode, ale určite nevrieskam len to znie ako skôr naliehanie z mojej strany a to ho asi rozčúli, ale nadávať mi je už prehnaná reakcia...

mikkaa

Ja si myslim,ze odist nie,ale fakt sa riadne o tom porozpravat.s priatelom sme mali to iste ale z obidvoch stran .Nie je to pekne aj to boli.Samozrejme ak si si jeho laskou ista ,ostat a povedat mu to dorazne.

5.5 elsa

Ditkaaa keď máš kam tam sa zbaľ a odíď možno sa potom spamätá,hádať sa s tebou môže,ale vulgárne nadávky by si mohol odpustiť,aj keď na druhej strane človeku prasknú nervy a nejako sa neovláda no jednoducho je taký tak ti nadávať bude stále pri tých hádkach,hádate sa už dlhšiu dobu podľa toho čo píšeš takže tam sú nezhody buď ich riešiť ak sa nedajú tak ísť od seba

tasty

A čo tak dôvod, že prečo sa hádate? a ako reaguješ na problémovú situáciu, si hysterická? ako riešite spolu takúto situáciu, resp. tie hádky? ono treba ísť hlbšie do problematiky, ak chceš, aby ti niekto vyjadril svoj názor na problematiku a poradil ti

kafe

ty mu v pohode a kľude argumentuješ a on ti nadáva? Alebo si nasratá aj ty, nadávaš mu tiež a takto krásne to potom eskaluje do nebotyčných výšin.
Najjednoduchšie je nehádať sa. Prestať diskutovať, odísť od neho, prípadne z bytu. Sama vidíš, že nič tým neriešite, len sa zraňujete.
Čoho sa tie hádky týkajú?