Chceli by ste takuto partnerku/partnera?

Príspevok v téme: Chceli by ste takuto partnerku/partnera?
59-16*

Len tak zo zvedavosti sa pytam. Nie je to o mne.

Chlapi, predstavte si, že by ste spoznali dievca vašich snov. Proste krasne a dobré dievca, také, ake ste vždy chceli mat. Proste by ste si dokonalo rozumeli. Začali by ste spolu chodit ale... To dievca by vám povedalo, že nechce mať nikdy sex, že po tom netuzi. Možno by ste ju presviedcali a skusali vselico ale ona by proste nechcela. Co by ste robili?
Pokračovali vo vztahu?
Rozisli sa? Proste ako by ste sa zachovali.

A vy, ženy, keby spoznate takehoto muza, co by ste robili vy?
:)

skorosenior

Optimálne je mať ženu na sex a všetko možné iné. Ale ak to to všetko možné iné nefunguje stále v najhoršom prípade možno ju mať len na sex. Na všetko možné iné bez sexu je oveľa lepšie mať kamarátov, žiadna žena mužovým koníčkom aj tak na 100% nerozumie.

pravavestba

Hoci nie som až taká prívrženkyňa ,,musí fungovať sex, inak to partnerstvo nevydrží“ tak si tiež myslím, že by si sa utrápil. Sex dokáže byť krásnym pojítkom vzťahu a prejavom lásky, spolupatričnosti, nehy. Napokon, my sme jeho produktom :)
Každopádne je to na tebe, aké máš ty priority. Mňa osobne by taký vzťah po rokoch frustroval a skôr by som sa pýtala partnera, prečo ho sex tak nebaví/nezaujíma...

vverutak

Nie, vobec by mi to nevadilo. Tiez nemam rada doslova to sexualne napatie medzi ludmi , "je mi z toho zle". Iba by som sa potesila ze je niekto druhy na tejto planete co to vnima rovnako.

Nefertari

skype nepoužívam, ale skúste napísať na pokeci, alebo mail - dubarry@azet.sk
(nie, nechodím na pokec, ale musím si chrániť anonymitu :) )

Deria

Ani ja nie.
Ale redka ma pravdu. Z tvojich chabych skusensti v sexe nemozes robit uzavery. Ja som mala prveho partnera velmi dobreho a lubili sme sa a cez to vsetko ma sex 1.x ani 2.x nejako "neoslovil":), az neskor.