Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co proti cervenym flakom na tvari?

Kýčera

Natierať sa môžeš aj bravčovou masťou zo slaniny, ale nesie byť údená. Ak chceš presnú diagnózu, choď k lekárovi.

zuzi74

A este sa treba vyhnut hlavne konzumacii alkoholu, fajceniu a pikantnym jedlam. Mne osobne skodi aj cesnakovy rozok. Dalej sa vyhnut saunam, solariam a peelingom pleti.

zuzi74

Vyzera to byt na rosaceu, aspon podla obrazku. Vhodne je natieranie pleti olivovym olejom alebo olejom z japonskej kamelie. Samozrejme za studena lisovanymi.

Kýčera

Nepomôžu Ti žiadne lieky, ani mastičky. Máš kontaktnú dermatitídu-alergiu-ekzém. Pomôže Ti jedine vyhnúť sa látke, kt. Ti ju spustila. Pri Xemovi to je potravinová alergia, u Žužuliny môže byť kozmetika + potrav., jej príspevok má hlavu aj pätu. Takže dievča, skontroluj si najskôr svoju kozmetiku. Obsahuje parabény, glycerín, parfum? Nenatieraj tvár ničím iným ako za studena lisovaným olivovým olejom a uvidíš. Ak sa Ti to stratí, fajn, ak nie, môžeš začať pátrať čo si jedla. Môže to byť 1., 2., ale aj ich kombinácia.

vitavi

Zdá sa, že máš rozšírené žilky. Na príčine sú husté a lepkavé tuky, ktoré ich zanášajú a spôsobujú stratu pružnosti v kombinácii s niečím, čo spôsobuje ich rozširovanie a praskanie. Môžu to byť tropické plody, ovocie a ovocné šťavy, ale i povzbudzujúce látky, alkohol alebo chémia.
Husté a lepkavé tuky sa nachádzajú v mliečnych a mäsových výrobkoch, pekárenských výrobkoch, zákuskoch a i.

_žužulina__

Ja mám problémy od malička so suchou kožou a len tak sa mi vyhodia suché červené flaky na tvari na krku na ruke a tak. Kožná mi predpisuje všelijake drahe mastičky, ktoré stoja za hovno. Jediné čo mi na tvár pomôže je krém Cien z lidla s jojobovým olejom. :)

xem

pitný režim, a choď kožnej ja mám na tvári medzi lícami a nosom tiež červene a suchú kožu ... asi rok , rok a pol som to nemal len to som mal vyváženú stravu surová zelenina a ovocie, žiadny cukor, žiadne vyprážané, dusené mäso keď už tak, každý deň ovsené vločky, veľmi poctivo dodržaný pitný režim, atd...
a hlavne každý deň cvičenie tým pádom aj žiadne špeky .. a nebol za tú dobu ani raz chorý

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co proti cervenym flakom na tvari? - Fórum - ZDRAVIE.sk