Neviem ci este zijem ( aj ked existujem)

Príspevok v téme: Neviem ci este zijem ( aj ked existujem)
chanonn

tu je moj pribeh. spoznala som pred 4 rokmi chlapa, teda on si nasiel mna na socialnej sieti. ako inak v dnesnej dobe.. ja som bola uz skoro rok sama prednim som sa dost sklamala mala som "priatela" ktory ma len vyuzil bola som mladucka a naivna ze ma lubi. vztah som nechcela tak som spociatku neregovala na " terajsieho priatela" ale bol dost neodbytny tak sme sa dohodli na jednu kavu. pisavali sme si neskor mi povedal ze nezije na slovensku. slubil mi ze pride chce ma spoznat..volovali sme si boli v dennom kontakte.prerastalo to v lasku. nevedeli sme sa na seba dockat zazivala som najkrajsie chvile lebo som po prvy raz zazivala nieco take intenzivne krasne.

prisiel.. ked sme sa uvideli prvy krat na zivo bolo to ako z filmu vsteky tie emocie boli neskutocne silne vobec sme nemali ziadne slova asi 5 minut sme sa len obimali. ja som mala 18 on 24 ... stravili sme spolu na svk tie najkrajsie chvile nikdy som si nemyslela ze ma moze niekto tak velmi milovat,a ja tiez. po 2 tyzdnoch musel odist praca.. uz sme si nevedeli predstavit byt od seba. isla som s nim .
vsetko bolo krasne zili sme spolu vsetko klapalo ale jeho rodina domna stale ripala a tak sme sa zacali hadat. milovali sme jeden druheho ako blazni ale okolie nam to kazilo intrigami. trvalo to rok .. ja som to psychicky prestala zvladat pribudli aj fyzicke tazkosti. nikdy nechapal ze ja niesom konfliktny typ vsetku vinu hadzal namna z prace prestal chodit rovno domov siel radsej k rodicom .. denne hadky nie len s nim ale aj jeho rodinou ma psychicky nicili nemala som ziadnu oporu. rozhodli sme sa teda ist na "dovolenku" na sk .. obaja sme z vychodu ale taku hodinku a pol autom od seba . ja som po prichode na sk odisla domov a on slubil ze pride o den neskor mal nejake povinnosti.. neprisiel. nechal ma tak. od vtedy ma psychicky nici chodi zamnou na slovensko kedy sa mu zachce, pisu mi stale nejake kurvy jeho.. stratila som zmysel zivota mam zdravotne problemi . o psychike skoda pisat striedam lieky ako lentilky. poviete si , ved ho nechaj nenic sa pre taku svinu ty hlupana. lenze ja som znicena som a uplne nadne. neviem najst zmysel zivota. chcela som odist do uk mam tam sestru mala som uz aj letenku, vyhrazal sa mi ze on to neprezije ak odidem. ale on tu nieje .. a predsa mi to robi nici ma . uz nemam ziadne svoje ja. ja viem ludia maju horsie problemi ..ja uz niekolko mesiacov rozmyslam nad samovrazdou ako by nasla konecne ten klud. potrebovala som to zo seba dostat... psychatricka vam predpise lieky a mozete ist....

viem

Ahojte neviem ako sa s ňou stretnúť.Spoznali sme sa asi 6 mes. dozadu a všetko bolo fajn len do chvíle keď som najmä kvôli času stráveného spolu a bezpečnosti (musela dochádzať) chcel tráviť víkend spolu miesto denne hod dve.Zobrala to že sa chcem zavesiť na ňu a už som ju nevidel.To že je citovo plytká som pochopil až potom.Je fajn inteligentná ale proste nezáleží jej na citoch druhého.Viem z čoho jej to prameni viem aj ako sa jej dá pomôcť ale nedá sa mi s ňou stretnúť.Proste úplný ignor.Záleží mi na nej v tejto rovine pomôcť jej možno by sa dalo začať ale už mi veľmi ublížila tak neviem.Poradte mi čo by som asi mal urobiť.Budem veľmi vďačný.

Deria

Nikto nie je hodny toho, aby si si vzala kvoli nemu zivot, nikto! A uz vobec nie on, ak ti ublizuje. A vies preco ti ublizuje? pretoze je zly clovek a ty mu to dovolujes. Ked ta odlifroval na SK, ma ti dat pokoj. Ty sa mu nespovedaj, kam kedy ides, nereaguj na neho, lebo sa znicis totalne. Najlepsie, co mozes urobit je, ist za svojou sestrou, tak, ako si chcela. Zabudni na neho, nezasluzi si ta a prestan s liekmi! Nech vobec nevie, kde si a ako zijes. Chapem, ze to je pre teba druhe velke sklamanie ale poloz si otazku, ci je toho hodny, aby si sa takto trapila. Ked sa vsetko znormalizuje a najdes si chlapca, ktory ta bude mat naozaj rad, pochopis, s kym si stracala cas. Lebo toto nie je laska, to je tyranie, dievca vzchop sa a vypadni prec, vymaz ho!!
Nie si ani prva ani posledna, ktora ma pocit, ze zivot nema zmysel ale to pochopis az neskor, ked vsetko preboli. A ver mi, ze preboli, aj ked tomu teraz neveris.