Lezie mi na nervy mamin frajer

Príspevok v téme: Lezie mi na nervy mamin frajer
niiika.

Neznášam, keď sa zavrú v izbe a ja som doma pretože vždy keď niečo potrebujem tam majú súlož ale ja nepočujem žiadne vzdychy ani nič tak berem to tak že si iba zavreli dvere a to je všetko. Ale ja otvorím a vidím to čo by dieťa v mojom veku ešte nemalo vidieť.

Ďalej ma strašne štve ako sa vtiera mojej mame, ja keď počujem akým hlasom jej to hovorí tak mám chuť k nemu prísť a vyhodiť ho z nášho domu a nechať ho bývať na ulici. Najlepšie na tom je že vždy keď ho mama chce vyhodiť, tak sa rozplače a prosí ju aby mohol zostať a ona mu to ako vždy odpustí. Neviem aký majú v tom vzťahu zmysel keď sa len hádajú, hádajú a ešte raz hádajú.

Vždy keď zaspávam, tak počujem ako ten kretén hovorí mamine vety tipu aká som neschopná atď. A takto je to vždy keď zaspávam ako keby si mysleli že ich nepočujem ale pritom ich veľmi dobre počujem. Ak to takto bude chodiť ďalej tak skončím v deckom domove.

Prosím pomôžte mi...:(

niiika.

Shayleen : neviem ani kde to je a proste mám viac osobných problémov ale tie tu nechcem hovoriť
lucia238: to som už počula hocikde ale ja proste nemám silu jej to povedať lebo už sú spolu cca 4 roky a myslím si že by ju to zlomilo a bude toho mať ešte viac než má
flegma:my máme divné druhy dverí čo sú vysúvacie a také ako keby "pokrčené" takže na ne by sa klopať dalo asi ťažko ;)

lucia238

vela toho nepises, ako zijete spolu...tak si vymyslite, ze ta aj sestru obtazoval a mozno sa ho zbavite. asi moc sympatak nie je, ked ma o vas take reci hovori mame a zrejme ani nema zaujem byt s vami velky kamos a asi mu ide len o jedno u tvojej mamy....