Vzťah so starším mužom o 16 rokov

Príspevok v téme: Vzťah so starším mužom o 16 rokov
ewulik

Ahojte, určite je tu už pár takýchto tém, ale chcela by som vedieť váš názor. Pred pár rokmi som bola v dosť zlej životnej situácií ( depresie, fóbie, rozchádzanie a schádzanie z ex...) , vtedy prišiel ON. Pomohol mi dostať sa s toho. Bol až nadmieru milý a pozorný, za všetko ma vychvaľoval ( niekedy mi to prišlo už prehnané) bol rozvedený, 2 deti. Začali sme sa stretávať, chodila som ku nemu, stále častejšie som u neho prespavala, až ani neviem ako, bola som u neho presťahovaná... Často rozprával že chce bábätko atď. Dal mi zasnubny prsteň... Teraz je ten milý a milujúci chlap preč. Vadí mu keď nerobím veci ako on chce, nadáva mi za úplne hlúposti, začínam si pripadať ako keby som žila s otcom, veľa krát začínam uvažovať nad rozchodom... Aj keď aj teraz vie byť dobrý, začnem rozmýšľať aj nad založením rodiny, potom sa zas začne správať ako idiot a všetky moje materské pudy zhasnu... Pred tým sme veľa krát chodili na disco, zabávať sa, ale teraz už ani nemám chuť niekam ísť lebo keď pije je hrubý,zas len nadávky atď. Predtým som cítila, že sa bál že ho opustim, teraz mi povie že aj tak neodídem, že kde by som našla takého dobrého chlapa... Je pravda že zvykne sem tam umyť riad, povysavat alebo oprať, ale to neni všetko.