Intimna hygiena

Príspevok v téme: Intimna hygiena
Veve77777

Ahojte chcela by som sa poradiť mám problémy s menstruaciou prílis často sto ale to chcem riešiť s gynekologom problém je ten že keďže som ešte pana tak ma nepozrie zo "spodu " aj tak ho chcem poprosiť či by mi nemohol vziať stery neviem či sa to dá ale...bojím sa či nemám nejaký zapal,mykozu beriem aj lieky na iné veci a mám predispoziciu na byť náchylnejsia nechcem niečo zanedbať raz by som určite chcela mať bábätko troška sa bojím...Neeustale mám výtok biely bez zápachu tu v diskusii aj články že je to normálne pre prirodzené prostredie posvy a vylučujú sa bunky...máte nejaké skúsenosti akokoľvek rady hygienu samozrejme dodrzujem ale nikdy som nepoužívali špeciálne gbely na intímnu hygienu chcem to skúsiť odporučili by ste niečo aj cenovo prístupné akékoľvek rady postrehy k celej téme ďakujem

Shayleen

Čo sa týka tehotenstva do budúcnosti musíš sú iba dávať veľký pozor na zápaly infekcie pohlavne choroby atď. Ale pekné že sa o seba staras nie každá to robí či na to myslí

vytok

myslis ze muzov vytoky z penisu netrapia nemyslim teraz semeno ale take vylucky ktore sa produkuju v penise. A smegma ich tiez trapi a ked si to tam poriadne nevydrhnu tak to je sajrajt. Ako u zien tak aj u muzov je normalne ze to tam zije a tvoria sa vylucky ktore su sucastou tychto organov. Tak ako sa tvori maz v usiach ako sa tvoria hlieny v nose a v hrdle, ako sa tvoria sliny, ako sa tvori pot na kozi tak sa produkuju aj sliznicne vylucky pohlavnych organov. Je to normalne ak to nezapacha extremne, nesvrbi a nema nezvycajne zafarbenie. Muzi si tiez musia casto menit spodky lebo ich penis slinta pocas dna :-D

redka

ako uz baby pisali... ked to nejako nesvrbi neobratzuje, tak to nevadi.. nahygienu staci obycajna voda... ina prostriedky mozu narusit prirodzenu mikrofloru aj ked maju vyvazene ph...

Shayleen

O ženských problémoch s otehotnenim čo sa týka genetiky som ešte nikdy nepočula. To čo máte za ochorenie? A vôbec v dnešnej dobe je už x možnosti na otehotnenie

Veve77777

Možno nič ale keďže v rodine sme mali vždy ženské problémy a s otehotnenim genetika,aj moja vrodená predospizicia ktorej som si vedoma môže to byť stazene prosto nechcem to zanedbat a fakt si tie problémy narobiť