Priedušky

Príspevok v téme: Priedušky
mimonka

Dobry den. Priatela trapia uz vyse pol roka priedusky. Zo zaciatku bol aj u lekarky. Vysetrila ho, dala lieky. Douzival ale tie priedusky a bolesti s tym spojene maju tendenciu sa mu stale vracat. Opakuje sa to. Silno kasle, ma bolesti priedusiek. Priatel je dost silny fajciar. Neviete prosim poradit, co by mu na tie opakujuce sa choroby priedusiek mohlo pomoct? Nemate nejaky dobry tip, alebo nieco osvedcene na priedusky co by mu pomohlo? Dakujem

mimonka

Neviete poradit co je dobre uzivat, brat, pripadne daky recept z domacej lekarne co by mojmu priatelovi pomohlo na tie priedusky? Lieky od lekara mu to akoby len utlmili no vracia sa mu to opakovane stale spät

mimonka

ACH. Ja nefajcim vobec. Ani som to nikdy neskusala. Ani moj otec. Ale moja mamina napriklad fajci a nevie sa toho vzdat. Najviac fajci ked ma nervy, je nervozna, preziva stres. Pripadne zas ked jej je dobre, relaxuje pri kave tak este vtedy. Jednoducho skusala no nevie sa toho vzdat. Priatel rovnako. Obmedzuje no nedokaze sa fajcenia vzdat uplne.