Partnerka mala viac milencov

Príspevok v téme: Partnerka mala viac milencov
Letec

Riešim pre mňa vážny problém, spoznal som sa s jednym dievčaťom na firemnej akcii, dobre sa s ňou rozprávalo a zistili sme, že bývame od seba na pár krokov. Skusili sme isť na rande po ňom na dalšie a zistili sme, že by sme mohli byť tymi pravimi pre seba. Pri jednom rozhovore som sa od nej dozvedel, že žila od mladosti burlivym sexualnym životom a mala rada jednorazovky ale aj stalych partnerov, samozrejme gumu neznasala. Mna to dosť zarazilo a hoci ju mam rad lebo si s nou rozumiem ale akosi mam blok co sa tyka sexu s nou a neviem ako jej to vysvetlit alebo co mam robit ona by rada so mnou intimne zila ale mne sa intimne akoby zprotivila.

sewie

preco hned radodajka? a co ked ma rada sex? to ze nema rada kondomy je velka blbost a toho by som sa bala, ale inak...kde je napisane ze ked bude v milujucom vztahu nebude monogamna? paneboze...mam kamaratku co sa do svojich 21 rokov vyspala s vyse 20 kou chlapov-mila, inteligentna holka, nikdy by som si na nu nedovolila povedat nic zle! uz dva roky ma frajera a je s nim stastna a je mu verna! ludske telo nie je na jedno pouzitie! tento svet je sialeny...ked je zena po 23 ke panna-je zle, ked mala viacnpartnerov-tiez zle...asi by sme si mali vytvorit univerzalne tabulky co sa patri a co nepatri a ostatnych ludi kamenovat...ci ako?...
ak autor temy s nou nechce byt, tak nech neni-uznavam ze roznym ludom vadia rozne veci, tak nech si urci podla seba- dievca si urcite kvoli tomu vlasy nevytrha a najde si ineho. jedine co ma to poburilo je to ako hadzete velmi pekne prezyvky na niekoho len za to ze mal viac partnerov...

lienka131

No neviem ale ja teda nemam potrebu si znizovat pocet sex.partnerov bolo ich 5 tak si myslim ze na to ze mam 28 je to ok teraz mam 6 a posledneho(dufam ze uz na cely zivot) priatel mal tiez 5 bab z toho dve take co sa mu ani poriadne nepostavil takze by som to ani neratala ale ratam. Mal aj jednu co mu povedala ze ich mala 12 a sa mu tym dobre zhnusila takze na tom zalezi! Podla mna by si kazdy mal hladat partnera ktory je minulostou podobny lebo z toho zbytocne vznikaju taketo situacie a konflikty! A nie tiez by som nebola s chlapom co ich mal x lebo to vypoveda o jeho postoji k vztahom! Naco mi je kurvos ked si mozem najst slusneho chlapa no nie?

antiliberty

antiliberty

ale som rad ze nemusim riesit taketo haluze... a som rad ze ta moja (a aj ja, pochopitelne), sme na seba pockali :D
hoho, vzdy sem pridem si sprijemnit vecer, uvedomim si, ako super mi je a ako hlboko este mozem klesnut..
dik

antiliberty

nuz proti gustu ziadny disputat, mne by sa taka nepacila..
zien je na svete ako sracek, tak isto ako aj muzov, pochopitelne, takze nastastie je z coho vyberat..
avsak ani raz nebolo preukazane, ze minulost diktuje buducnost a naopak.
cize to ze niekto mal 100, neznamena ze sa nemoze na 101. zastavit
a naopak, ten kto mal 0, alebo 1, neznamena ze nepreskoci cislo 500.

Slobodna

Mrzí ma, že sa aj napriek dvom partnerom/partnerkám cítiš ako nemehlo v posteli, keď sa ťa to tak dotklo.
Ďakujem MultiLevel.

MultiLevel

Hej ty, to je co za blbost si o niekom mysliet, ze mal vela partnerov, ak svojim prispevkom vyjadruje akurat tak toleranciu? Alebo ako to mam nazvat? Prosto neodsudzuje ludi, ktori mali viac partnerov a? O ludoch co mali viac partnerov som tu nic zle napriklad nenapisala....a pritom som sama nikdy nemala jednorazovu znamost, ani nejaky kratky vztah. Takze? Prosto nesud len tak podla zopar pismenok :)

MultiLevel

Tak ako sa niekomu moze hnusit doslova zena, ktora mala vela partnerov, tak isto sa zene moze hnusit muz, ktory mal vela zien. Ci je dobre zverovat sa s poctom partnerov? Neviem, niekomu skutocne na tom zalezi a stavia na tom. Takze taky clovek sa pytat bude. Pokial sa vas niekto na minulych partnerov nepyta, tak posledne co treba robit, je zacat sam od seba o tom hovorit. Vidim to tak, ze pokial to zakladatelovi temy vazne vadi, tak bohuzial nech je to neviem aka uzasna a najsamlepsia zenska, nech sa radsej dokopy nedavaju. Lebo skor ci neskor tuto temu znova otvori....

Masimo

Chlape dobre si spravil, v práci máme take ako opisuješ ty a ver za par rokov by si bol rad keby si s nou spal raz za mesiac pri tych problemoch co bude mať.

Slobodna s ňou chodi asi kávičkovať :D