Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Napady kde sa zoznamit s dievcatami...

Príspevok v téme: Napady kde sa zoznamit s dievcatami...
some1...

Ahoj,
asi divna otazka, ale mate nejake konkretne napady ako si 26r chalan moze najst dievca? Uvital by som vsak naozaj hlavne KONKRETNE napady, teda nie napriklad ze "v kniznici", ale konkretne kde a ako postupovat v danom prostredi... :D Napr. ak na ulici na zastavke, tak k nej len tak prist a povedat ahoj, pacis sa mi, ides so mnou niekam? Alebo ako? :D Hlavne by ma asi zaujimali nazory dievcat, ze aky typ prveho kontaktu a na akom mieste by sa im pozdaval... :) Na Slovensku totiz nie je bezne sa zoznamovat hocikde ako tomu je v USA, tu z nejakeho dovodu oslovenie niekoho na ulici je povazovane za pomerne divne a nedoveryhodne, tak preto ma zaujima co si o tom slovenske dievcata myslia... ci stale plati ze sa to da jedine v skole alebo na diskoteke v ramci nejakej partie kamaratov, alebo ze dotycnych dvoch zoznami nejaky prostrednik?
Dik za vecne a konstruktivne prispevky. :)

rumba

Rocketman. To ma mrzi, co sa ti stalo na tych zoznamkach..

Tak ja som sa vacsinou zoznamila s niekym cez rozne diskusne zabavne fora. A urcite nie cielene. Proste vzdy sa tam vela ludi bavilo komunikovalo a v ramci tohto si ma potom vacsmi niekto vsimol alebo opacne. Tak sme sa potom viac aj bavili kecali. Mozno po case porozumrnia pohody sme si vymenili fotky atd. Ja do barov, na diskoteky nezvyknem chodit. Keby ma niekto oslovil vonku asi neviem, zalezalo by to od momentalnej nalady rozpolozenia. Skor by som to uvitala koho stretavam castejsie a poznam ho uz z videnia s nie je uplny cudzi ci neznamy..

DontWorry

Some1, zmysel pre humor istotne mas, ale na to treba, aby dvaja boli na rovnakej vlnovej dlzke :) Viazne to vzdy, ked druha strana nerozumie tvojmu humoru a reciam.
Najlepsie co môzes urobit je, sa rozpravat so zenou uplne o beznych veciach. Nemat nutene poznamky, povedat co ti v tej chvili napadne (ak to zrovna nie je nic uchylne)...vediet sa zasmiat sam na sebe. Postupne sa da dozvediet o tom cloveku nieco aj bez kladenia otazok jak na interview.
Mne sa na chlapoch velmi paci ak ma oslovia s nejakou uplne odveci poznamkou, ktora je vtipna, nevulgarna, nevtierava a necitit z nej nieco ako "chcem ta".
Miesta kde nejaku spoznat? Najlepsie cez niekoho. Zoznamka je podla mna prilis cielene vyhladavanie toho druheho za ucelom mozno si vybudovat vztah. I ked verim, ze niekedy spontanne na dakoho natrafit je tazsie.
Ja by som vylucila aj diskoteku :D Ale mozu sa vyskytovat dievcata, ktorym sa to paci...len si myslim, ze v tom hluku okrem tancovania toho vela nenahovorite.
Mimochodom by si sa divil kolko peknych dievcat som uz videla v kniznici v studovni :P :D
Myslim si, ze najlepsie na nejakej akcii, ktora ak sa kona v meste a pojdes niekedy s partiou alebo len kamosom...

some1...

Urcite sa nepozname, lebo ja kamaratky nemam. ;) Dakujem za rady, myslim ze som dostatocny fesak a pockam zase na nejaku co ma zbali. :)

anomam

kam zmizli príspevky? chcela som ich prečítať. no ja si myslím, že to možno aj si ty, pretože máš rovnaký štýl písania a aj problém.

some1...

Si uz trochu domyslas ked si myslis ze beriem rady druhych ako nejaky utok na seba, nemyslis? Nikde som totiz nic take ani nenaznacil. :) Inak ludia ja zas nie som na tom tak ultra zle ako som tu mozno vzbudil dojem, :D nie som ani namysleny, ani vysinuty, ani zly, ani priserne skaredy, len proste neviem robit tieto typy zabavnych nezavaznych komunikacii, to je vsetko a ako si to aj teraz prebieham, tak vzdy bol toto hlavny problem a zdroj nezdarov, a to v podstate vobec neplati len smerom ku zenam ale rovnako aj muzom (samozrejme mam na mysli v ramci kamaratskych nie partnerskych vztahov :D) Proste tuto cast socialnej interakcie alebo ako to nazvat nezvladam, neviem to, nenapadaju mi na to ziadne vety, nic... Neovladam taku tu spontannost asi a nenapadaju mi ziadne vtipne vety. Nieco vtipne viem skonstruovat len na papier ked mam cas na rozmyslenie. :D

anomam

autor,
poznám jedného chalana ako si ty. minule som rozmýšľala nad tým, že by som mu trochu pomohla, lebo to nie je zlý človek, ale so ženami mu to vôbec nejde, lenže on vzal každú jeho spomenutú vlastnosť, na ktorej by mohol zapracovať, ako útok na jeho osobu, až som pochopila, že nemá zmysel s ním strácať čas. komu niet rady, tomu niet pomoci. ak nejakú oblbneš "rečičkami" a skočí na to, tak skôr či neskôr spozná, kto si.

Rocketman

Some1- no nerad ti to hovorim, ale ked to chces nasilu, tak to nikdy nebude uvolnene a vtipne...A kazda zena to hned vyciti, ze sa len umelo snazis ju zaujat nejakymi dristami.

some1...

Rocketman, no presne si to vystihol, ja suhlasim so vsetkym co pises. A preco to aj tak chcem? Pretoze vidim ze to je jediny normalny, bezny, zauzivany, osvedceny a vitany sposob ako si najst babu. :)

anomam

ak si človek, čo do barov a na diskotéky nechodí, tak to bude pre teba asi veľmi neprirodzené zo začiatku. bolo by fajn byť s partiou, nebyť sám, no a prihovoriť sa môžeš jednoducho podľa situácie, aby si nadviazal rozhovor. v rade pri bare skomentovať, že to bude nadlhšie a rozviť to, čokoľvek. nedá sa dať na to návod. ak nevieš komunikovať, začni zoznamkou, písať hádam vieš. len, preboha, nehľadaj rady z netu od baličov, však to sú riadne hlúposti tam popísané. fúha, ale 26 rokov a potrebovať návod, no budeš to mať, hold, ťažké. asi by si mal dať do poriadku svoju hlavu, možno u psychológa, lebo pôsobíš tak zúfalo.

Rocketman

some1 - obavam sa ze nechapes. Chyba je v tebe. Pohrdas niecim ale zaroven to akoze chces. Ked sa o tom vyjadrujes ako o "pohodackych a uvolnenych dristoch a flirtovacich recickach", je evidentne ze sa ti tato vec nepaci. Tak naco sa ju chces nejako "ucit", ked s nimi vnutorne nesuhlasis?
Napriklad ja to beriem ako uvoleneny a vtipny rozhovor s inteligentnou zenou a nie ako nejake trapne dristy. Podla mna vidis, ze iny sa vedia takto uvolnit a zaujat zeny, ty nie, tak ta to stve a su to pre teba len nejake trapne "dristy".

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Napady kde sa zoznamit s dievcatami... - Fórum - ZDRAVIE.sk