Na jedno oko vidim rozmazane

Príspevok v téme: Na jedno oko vidim rozmazane
ockooooooo

Na jedno oko vidim rozmazane uz dost dlho. Neviem ako to povedat ale mam na policke knihu s velkymi pismenami a ked sa od nej vzdialim priblizne tri metre rozmazava sa mi to, ale druhe oko napodiv vidi perfektne. Moja chyba, privela casu som travila na PC tak si to odnieslo jedno oko. Uz tolko casu netravim.
Neviem co mam robit, lebo viem ak to poviem rodicom, tak mi budu nadavat ze nemala si tolko travit na PC casu. Bojim sa to povedat :/ obcas sa v skole pristihnem ako si zakryvam ,,chore oko,, aby som na tabulu lepsie videla tym zdravym okom.
Mam 15. Chcem vydrzat tento rok a potom styri roky strednej a ked uz budem mat 18 a chodit na brigady az vtedy ist ocnej. Lebo si chcem zarobit na kontaktne sosovky. Rodicia by mi sosovky nedovolili, je to drahe a okuliare nechcem.
Prosim vas, ked na jedno oko vidim dobre, ako by to bolo so sosovkami? Dali by mi iba jednu?
Dakujem, prepacte ze tak divne uvazujem :/

orl

Nie že to bude infarkt oka alebo myom či aj materské znamienko v oku nebodaj rakovina. Za tie roky čo budeš čakať si...Takže okamžite ku očnému

Kýčera

Dievča zlaté,chceš prísť o zrak?S počítačom to podľa mňa nesúvisí,zasiahlo by to obidve oči.Bleskovo k očnej,možno potrebuješ okuliare do diaľky len na jedno oko,ale príčina môže byť aj na inom orgáne.Takže,pekne sa zdôver rodičom so svojím problémom,tú hubovú vydržíš a po sviatkoch OKAMŽITE k lekárovi.Ak by sa k tomu niečo cez sviatky pridalo,na pohotovosť.Držím Ti päste.