Bez vztahu

Príspevok v téme: Bez vztahu
lelau

som bez vztahu už vyše dvoch rokov, predtým som mala dva dlhšie vztahy, jeden kratší, ktoré ale skončili rozchodom. chcela by som počut váš názor aj ked viem je to tažké nakoľko ma nepoznáte...budem mat 30 rokov, mám dobrú robotu a vyzerám celkom k svetu. myslím si že mám aj všeobecný prehľad, dá sa somnou o všetkom porozprávat, zabaviť, som spoločenská a obľúbená či už v práci alebo medzi priateľmi. Chodím veľa medzi ľudí, či sa už vzdelávam v cudzích jazykoch, cvičiť, s kamoškami na diskotéku, no napriek tomu sa mi nedarí nájst partnera. Myslím si, že to nedávam nejak najavo, že mi chlap chýba myslím okoliu, alebo chlapom.... Mám veľa nápadníkov, to ano, ale čo z toho, ked ten človek je ženatý, alebo ma chce len na sex? O takýchto ja záujem nemám...Zdá sa mi to nevhodné, pozvat chlapa hned k sebe domov na 2 rande, je to pre mna prakticky cudzí človek, a akonáhle dotyční vidia, že ma hned nedostanú do postele stratia záujem...ja si myslím, že najprv by sa ľudia mali trošku spoznať, zistit, či sú medzi nimi nejaké sympatie, spoločné záujmy, názory a ked zistia že si pasujú tak vtedy majú príst intímnosti. no čím dalej tým viac vidím, že ľudia sa na mna nejak divne pozerajú alebo ostanú zarazení ked im toto poviem. Kde by som bola keby som sa s každým chlapom vyspala hned na druhom stretku? Chcem počuť váš názor, skúsenosti, a rada si vypočujem aj chlapov- či je to už naozaj tak, a ja som trošku pozadu, alebo len som natrafila na nejakých debilov. Dakujem.

DontWorry

Myslim si, ze vyjadrenia zien, ze nechcem dat hned na prvom alebo druhom rande tak stratia zaujem sú prehnane. Ano su aj taki, ale existuje aj skupina chlapov, ktora prve stretnutia nevyuziva na sex. Len ste mozno zabudli uviest ako dlho potom davate cas na to kedy sa s chlapom vyspat. Uprimne si myslim, ze natahovat tieto veci niekolko mesiacov môzu rovnako uskodit vztahu ako dat hned a tym stratit pozornost chlapa.

nemilovana

Som na tom rovnako.
A existuju aj v dnesnom svete este akoby vynimky. Aj vidim, ze maju ohladne mna muzi trpezlivost vydrz atd, ale uvedomujem si aj to, ze "problem" je skor vo mne. Milujem niekoho kto miloval inu velmi az z toho ochorel a nevie sa teraz z toho spamatat, dostat, pohnut vpred, je v bludnom zacarovanom kruhu z ktoreho akoby nemal vychodisko. Asi cakam nanho zbytocne. Neviem. Ale viem, ze keby som bola s inym vlastne by mu ublizila, lebo milujem tohoto

A myslim si, ze ak natrafis na muza, ktoremu budes za to stat, tak bude trpezlivy a nebude to len o tom, ze ak ta nedostane na 1-2rande ze pojde zas hned inde lebo tam to dostane hned a zaraz ako na podnose. A potom dnesne vztahy aj tak vyzeraju. Ze tu uz pomaly kazdy s kazdym chodil spal byval sexoval a dlzka ich "vztahu" aj tomu patricne zodpoveda