Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?

Príspevok v téme: Dá sa objednať bielenie zubov aj u iného zubára?
brrrr

Poraďte mi prosím, chodím k zubárovi, ktorý nemá v ponuke bielenie. Dá sa objednať hoci aj mimo poisťovne na bielenie zubov niekde inde?
Aké máte prípadne skúsenosti, zvažujem túto možnosť, prípadne vyskúšať aj jeden slovensý prípravok za cca 20 eur s násadkami, ktorý predávajú v drogérii. Ďakujem vopred za odpovede!

dia58dia

Sibierina ved to je najmenej sa objednat k zubarovi si myslim, ono len zavolat a objednat sa to nam niekedy dlho trva, ja velakrat som aj zabudla, odkladala som to, furt mi bolo nieco dolezitejsie a potom som precitla, ze furt svoje zdravie odkladam na druhu kolaj.

sibierina

tifaniass dakujem, ze si mi napisala aspon priblizne, skusim sa na to informovat, nech to mam z prvej ruky, lebo uz by som chcela mat krasne biele zuby jak z reklamy :)

katikaluz14

Hildahil-dentálna hygiena je základ.Napríklad čo som ja nevedela,čo mi až moja dr. vysvetlila,že aj v tehotenstve na dentálnu hygienu je nutné chodiť,pretože v tehotenstve predsa len tie hormóny dávajú zabrať aj ďasnám a treba chodiť aby sme predišli nejakým zbytočným vážnejším problémom.Tiež ja som aj častejšie chodila na prehliadky.

hildahil

Svetlanka áno aj zuby musia byť v pohode a aj dentálnu hygienu je nutné absolvovať a až potom bielenie, ono celý tento proces nejde lusknutím prstov. Ja som bola na dentálnej a potom cca o dva dni som išla na bielenie ako také.

Svetlanka7

Dá sa samozrejme, ja som tam bola tiež na bielení u iného zubára ako u svojho pretože môj to nerobil. Ale musíš ísť pred tým na vstupnú prehliadku či je všetko OK, tu je o tom celkom dobrý článok bielime.com ktorý to opisuje :) ale je to fajn vec, ja som na tom bola asi pred cca pol rokom

yorka

krtko to je fajn, ze niektori zubari to maju takto, ze mas moznost si pozriet ake maju ceny a tym padom vies priblizne co ta caka, podla toho, co chces absolvovat. To nikdy nie je na skodu ;)

krtko7

hm. Doma asi dva týždne to vychádzalo a potom som sa dohodla v ambulancii a tam som následne išla.
Je to dobré, že už po tom domácom bielení som videla zmenu, že tie zuby sú belšie, ono je najlepšie si urobiť fotku pred a po nech vidíš dobré tú zmenu.

krtko7

hm. Nie asi som to ani nepísala, toto bielenie, čo som ja absolvovala, čo je kombinácia domáceho a ambulantného bielenia, tak 400 ečiek. Ale majú cenník aj zverejnený na nete:)

7klaudiinka7

Janamicha, ale to nielen ty, ja celkovo mám rešpekt pred takýmito vecami, lebo nevieš jak to bude vplývať, či ti to sadne, či to bude dobré, tam je veľmi veľa otáznikov. Jasné, že kúpiť si nejakú bieliacu pastu cez internet je lacnejšie jak ísť na odborné bielenie, ale teda myslím, že je na mieste aby sme si dali na misku váh, čo je pre nás podstatnejšie. Či cena alebo bezpečnosť.