Pomôžte mi! Chcem si siahnuť na život!

Príspevok v téme: Pomôžte mi! Chcem si siahnuť na život!
Miro457

Ahojte, mám 15 rokov o mesiac 16 a stala sa mi taká vec že proste bol som na oslave u mojej sestry a potom som išiel pešo domov po hradzi lebo to máme kúsok z mesta do našej dediny bolo to už neskoro ráno a tam som stretol kamaráta vozil sa na aute. Zastavil pri mne a povedal že sadaj hodím ta domov najprv som rozmýšlal že čo sa môže stať veď ma vodičák lebo už dlhšie mi rozprával že má 18 a má vodičák ešte mi ukázal aj že je napísane na neho auto .. no tak som sadol a povedal som mu že vezmi ma domov kedže sa mi už nechcelo ísť pešo .. on že dáme si ešte kolečko okolo dediny ja že dobre .. no potom zrazu mi povedal že nemá vodičák a že to auto ukradol otcovi keď spala ešte mal v aute aj flašu a pil .. tak som mu povedal nech ma okamžite vyloží doma a jak sme išli domov tak chcel zaflekovať alebo čo ja neviem dostali sme šmyk a narazili sme do rodinného plotu a do plynovej pripojky.. začal unikať plyn, snažil som sa zavolať na policiu no mobil som už mal bohužial vybity a on nechcel zavolať na policu on mi povedal že mam ísť domov a že on uteče, vôbec som to nechápal že prečo uteká lebo som vedel že aj tak to zistia no tak som išiel domov .. a samozrejme že som môj telefon nechal v tom aute ..ja som tam chcel ostať aj keď on utiekol len proste som sa zľakol že tam ostanem sám a bude to všetko na mňa tak som išiel som domov .. keď došla k nemu polícia tak povedal že bol najprv sám a že sa chcel povoziť no potom po čase zrazu povedal že aj ja som tam bol s ním . .. keď hej tak mi dôjde papier že mám ísť vypovedať a ja nechcem robiť rodičom problémy .. takže už neviem čo mam robiť, niekedy už rozmýšlam že skoncujem s týmto životom .. prosím vás poradte mi že čo mám robiť alebo že čo by som z toho mal ...