Milovali ste niekedy dvoch ľudí naraz?

brainstorm.

Mmk: ja nebiem či ich namotavam, tazko povedať, spravam sa milo, rovnako sa oni správajú ku mne, lebo no, obaja ma milujú, ja to viem :/ obaja už o druhom vedia, vedia o mojom rozpoložení... Len ja neviem ako ďalej :D
NO2: toto už je aj na mňa silná káva :P na tvojom mieste by má hrýzlo svedomie

brainstorm.

mmk: ono je to dosť komplikovane (ako inak), ale nie, momentálne nie som vo vzťahu ani s jedným...neviem "hrať na dve strany", preferujem úprimnosť :)
A prečo otázka v minulom čase..hm nezamýšľala som sa nad časmi ale skôr významom, asi
A rozhodne to takto nefunguje? No ťažko povedať, u mna to tak momentalne funguje totiž :/..aa či tusim, že to nepôjde takto večne? No neviem, ale ak áno, tak skončím na psychiatrii:D

mmk

taky moj postreh, mozno odveci....pytas sa ci sme zazili, nie ci v tom sme ale hned minuly cas..zeby tusis, ze to nepojde tak vecne, ze to asi takto nefunguje?

mmk

no ale pochybujem ze jeden z nich sa bude o teba delit s druhym...alebo mozes skusit...asi sa budes musiet jedneho vzdat..alebo oboch?

brainstorm.

Fuh no tak postupne, nechcela som sem o sebe priveľa písať lebo ľudia zvyknú hneď odúdiť..
A zaujímali ma najmä skúsenosti iných či niečo podobne zažili a ak áno ako to riešili, takže prosím napíšte ako ste to riešili :/
Slobodna: som dievča
Liečitel: pomylil si sa a riadne :) občas sa podcenujem ale celkovo som asi sebavedoma, snažím sa však byť skromná, avšak mám sa rada (no toto teda znie:D) -chcem povedať, som so sebou spokojná, koníček mám, už pár rokov :)
Nuž a myslím si, že milujem dve osoby naraz...
Moireal: možno mas pravdu
Delete: nuž pekne napísanéy
Sob Rudolf: v tvojom prípadne je to: milovali ste niekedy troch ľudí naraz? :D

Delete

Ak človek raz miluje tak miluje a nič na svete to nezmení. Aj rodičovská láska je láska a trvá navždy. Láska nemá hranice a človek môže milovať veľa ľudí.

Ak láska skončí tak to láska nikdy nebola. A svet nie je čiernobiely, dá sa všetko ne svete. Presné hranice neexistujú takže aj to čo som napísal môže platiť len u mňa.

treba si najskôr ujasniť čo je to láska a čo to znemená milovať. človek dokáže milovať len toľko koľko cíti, že dokáže. Niekto dokáže milovať málo, druhý veľa. Niekto jedného, druhý viacerých. kto definuje čo je láska?

A ešte jednu maličkosť napíšem...ak nemá človek dostatok lásky a nemiluje sám seba tak väčšinou nedokáže milovať ani nikoho iného.