Autoškola ani na 3 krát

Príspevok v téme: Autoškola ani na 3 krát
Slaby

Zdravím , je mi to trápne ale nespravil som autoškolu ani na 3. krát , test cvičisko som dal hned a na prvej jazde som zabudol uvolnit na začiatku ručn=u brzdu a potom sa chyby už nakopili , na durhej jazde som zabudol zapnut svetla a zabudol som ich až na druhej križovatke ked som si to sám uvedomil ale už mi to nepomohlo na tretej jazde išlo všetko po masle doteraz neviem čo sa stalo kde bola chyba , obchadzal som smetiarske auto ktore stalo pri smetiakoch a neviem čo sa stalo (blinker som mal) jednoducho mi inšturktorka torchu pomohla z volantom do lava , asi som šiel moc blízko ale niesom si toho vedomý , každopádne skuškou som neprospel :/ moja otázka však znie aké mam teraz možnosti respektíve čo musim spravit pre získanie vodičáku teraz ?

Cariboo

Slaby, preco by si chcel robit tam autoskolu?v statoch EU ti plati vodicak nech ho spravis kdekolvek. da sa to spravit aj v CR

Slaby

diky za podporu :D , ešte by som sa chcel spytat či neviete nahodov ako je to či može slovak robit autoškolu v česku ?

Cariboo

pravda, nie je to prave lacne. ber to tak ze na dalsej skuske to spravis na prvy sup! tym si bud isty. hlavne sa nedeptaj,nestresuj

Slaby

veď to ma na tom trápi najviac že to bar jaky ludoopi porobili a ja nie , to jakože dost zhodí morálku :D to ma žerie na otm najviac :/ a potom ešte to že som na to šetril 18 rokov a nespravim to ... :D

Cariboo

slaby, nic si z toho nerob, tie chyby co popisujes su sice malickosti ale mozno budes lepsi pozornejsi sofer ako niekto kto urobil vodicak na 1.x a mysli si ze je najvacsi majster smyku a jazdi ako blazon. na skuskach sa snaz byt pokojny aby si nerobil chybicky. Good luck

Slaby

fúha :o , normálne v plnej sume ? :( a je tam aj nejaký čas ktorý musim čakat alebo možem začat hned teraz znovu ?