Mamka ma rakovinu

Príspevok v téme: Mamka ma rakovinu
elisaaa

Vcera zistili mamke nador, dnes nam to potvrdili a utorok nas hospitalizuju na vysetrenia. S mamkou sme odjakziva partacky. Mam len 25 a neviem co robit. Som pred nou silna, neplacem, povzbudzujem ju ale vnutorne som sa uplne rosypala. Co mam robit? Ako jej pomoct? Som zufala. Okrem nej nemam nikoho a ona tiez len ma len mna ....

liecitel

joleen prepac zle som pochopil ale to je jedno ci ide o teba ci niekoho ineho...Vyhladaj si na nete alebo v knihkupectve knihy co sa zaoberaju takymi problemami a precitaj si pribehy ludi co sa vyliecili z takychto chorob a co preto museli robit atd...
Shaylen ano aj HIV sa da vyliecit.Je statysticky dokazane ze neexistuje na svete choroba ktora by mala 100% umrtnost tz ze aj ked na HIV zomrie miliarda ludi ale jeden clovek sa najde ktory sa uzdravil tak to znamena ze sa moze z toho dostat kazdy

Iren 1

Ani ja s liečiteľom nesúhlasím, že za rakovinu maternice môže nahromadená nevraživosť k mužom, nakolko mám známu, ktorá vyslovené nemá rada mužov, prameniac to ešte z detstva od jej otca, ktorí ju ničil a tak zavrhla mužov, no a táto pani má už blízko k 80 a teší sa dobrému zdraviu a opak krásne manželstvo, láska ktorá im srší z očí a ups rakovina maternice, tak čo liečiteľ "

liecitel

Nesom jasnovidec a nebudem sa hrat na vseveda...mozno keby som sa rozpraval osobne s tvojou mamkou postupne by sme mohli prist na pricinu...To co som pisal o tych duchovnych pricinach neje len teoria ale hlavne prax a vyriesil som si urcite zdravotne problemy aj u seba...takze ja tu nechcem bojovat o to cia teoria je spravna a kto ma pravdu...dal som len iny pohlad na dany problem a clovek co chce zit tak urobi pre to vsetko a nebude sa spoliehat len na konvecnu medicinu...Ja verim ze ziaden zdravotny problem nevznika nahodou a takisto verim ze neexistuje nevyliecitelna choroba...ale je na kazdom comu veri