Zle sa mi dýcha namýšlanie?

Príspevok v téme: Zle sa mi dýcha namýšlanie?
ANQA40

Ahojte mám takýto problém: Večer som skoro zaspávala, zrazu som sa prebrala a uvedomila si ze mam zatworene usta a a zle sa mi dýcha tak som pootvorila usta a dyhchalaa cez nos . Potom som mala pocit tazkeho dychania, zaspala som cca o 3 hodiny. Rano som vstala hned som mala zas ten isty pocit. Mam pocit ze ak mam zatvorene usta tak sa udusim, sa wzdy zhlboka nadychujem.. ak pracujem ani to nevnimam, mam dojem ze si to aj namyslam kedy ide o namyslanie a kedy i skutocnost?a preco si to namyslam, ked áno?? uz nevladzem cely den mam pocit ze sa udusim problemy nemam ziadne ani psychicke ani neprekonavam strach poraddte prosím:/

Nechapem???

Ked sa na to nesustredis a nemas ten pocit, tak si to len namyslas... mne sa to tiez casto stava aj pred spanim

Kýčera

Arytmia 123-Boli to len prvotné informácie,kvôli tomu,že uvádzala problémy s dýchaním a pomohla si ústami a nosom,nespomínala hrudník,ale to nevylučuje možnosť,že aj tam môže byť zakopaný pes.A áno,máš pravdu-problémy s dýchaním sa vyskytujú aj pri ochoreniach srdca a ešte aj pri iných-alergie,ochorenie dýchacích ciest,...Myslela som to tak,že si dá ako prvé skontrolovať nos-prepážka,opuch-lekár ju sám pošle na alergológiu,...,ak to bude o.k.,pôjde na pľúcne kvôli potvrdenie/vylúčeniu prieduškovej astmy,...,kt. mimochodom môže byť aj srdcová.Ak aj tam pochodí dobre,lekár ju pošle ďalej,alebo sa ozve a nejaká dobrá duša jej poradí,čo ďalej.ANQA 40-cez deň sa sústreďuješ na prácu,nemáš čas si svoje dýchanie uvedomovať,ale v noci je situácia iná-tma,ticho,relaxuješ v spánku a odrazu strácaš dych,to človeka poriadne vykoľají a môže aj psychicky poznačiť.Preto nepodceňuj svoje ťažkosti,vyhľadaj čo najskôr lekára,zatiaľ si pred spánkom poriadne vyvetraj,spi pri otvorenom/odchýlenom okne,vylož z miestnosti kvety-DIFFENBACHIU,...a iné veci,z kt. máš zlý pocit/tretky,na kt. sadá prach,.../a sleduj si svoje dýchanie.Možno aj sama objavíš príčinu svojich problémov.Držím Ti palce,aby to bola len triviálna záležitosť a nemáš zač.