Nie som pekna, ako s tym zit?

Príspevok v téme: Nie som pekna, ako s tym zit?
Radka24

Som skareda, nepacim sa chlapcom. Ziaden ma nechce. Ako sa s tym zmierit ze nikdy mat priatela nebudem? Ako s tym zit lebo ja nemam chut ani zit. Chcem umriet. Som nespokojna s tym ako vyzeram. Kazda zena naookolo je krajsia nez ja. Vedia sa obliect, nalicit a ja si stale pripadam skareda. Aj ked sa oblieciem nic mi nepasuje. Nalicim sa a vyzeram stale zle. Nepritahujem muzov. Ziaden ma nikam nepozval, odvracaju odomna pohlady, uhybaju. Mam pocit ze aj keby som lezala zranena na chodniku nik by mi neprisiel na pomoc.
Ano uz vidim ze mi napisete ze nemam sebavewdomie. No nemam lebo od mala sa mi vysmievali preto ako vyzeram, dokonca aj ucitelky ma zozmiesnovali. Smiali sa mi vsetci. Chlapci aj dievcata aj ucitelia. Nech robim co robim nikdy pekna nebudem. Nemam chut zit. Nemam chut chodit medzi ludi. Uz som za ten cas zistila ze muzom sa vôbec nepacim a preto som uz prestala mat zmysel zivota. A co neznasam je ked sa ma nejaka cetka z rodiny alebo od susedov kde byvam na dedine spyta ze co sa nevadavas, kedy sa budes vydavat, uz mas vek nato. Vidia velmi dobre ze mna nemoze nikto normalny chciet tak neviem naco tie otazky, ci ma chcu este viac zdeptat alebo co.
Kazde rano ked sa zobudim som sklamana z toho ze som neumrela pocas spanku. Pytam sa seba samej preco stale zijem? Naco som sa zobudila ziva? Co ma drzi, moje telo co drzi stale nazive?
Co mam robit?

kafe

prečo stále žiješ? Aby si sa naučila mať rada samu seba takú, aká si. A potom ťa aj ten život začne baviť a div sa svete, nájde sa i chlap, ktorému sa bude páčiť ženská, čo si vie spraviť srandu i sama zo seba. No bože, tak si škaredá, no a čo? Na to sa neumiera, to prejde. Ja si hovorím: Panečku, ja som tak krásne škaredá! :D Zakaždým, ked sa uvidíš v zrkadle sa na seba usmej a zakývaj si. A povedz(pomysli si) niečo pekné svojmu odrazu v zrkadle, ako svojej najlepšej kámoške. Správaj sa k sebe s úctou, nekydaj na seba, nenadávaj si, naopak, pochváľ sa, ak je za čo, ak neni, aj tak sa pochváľ. Len tak.

bodybuilding

ja jej to aj verím, niektoré ženy fakt vyzerajú nepekne. Ako nič v zlom ale vážne sú škaredé aj keď dotyčná autorka témy taká nemusí byť.

opeee

Mňa by úprimne zaujímalo ako musí človek vyzerať aby dokázal napísať tak negatívny príspevok. Opíš sa alebo hoď foto. Skôr si myslím, že si úplne normálna len pôsobíš na ľudí cez toto negatívne myslenie skôr nepríjemne a preto sa ti vyhýbajú.