Preco sa tak spravaju?

Príspevok v téme: Preco sa tak spravaju?
z Humenneho

Preco ked idem po ulici a oproti mne ide nejaky sympos tak so skracujucou sa dialkou medzi nami zrazu odvrati zrak inym smerom akoby ma nechcel vidiet alebo aj zmeni zrazu trasu cesty? Nic si nenahovaram, pozorujem to uz dlhsiu dobu. Stava sa mi to casto a vzdy je to len vtedy ak ide oproti mne chlap sam. Preco? Pritom si nemyslim ze som skareda. Tvarim sa normalne. Bud otocia rychlo hlavu inym smerom alebo vybocia inou trasou. Stava sa to este niektorej? Moze mi niekto vysvetlit preco sa muzi takto spravaju?
Dakujem

Kýčera

Enta Ti to dobre vysvetlila.Možno žiarli,možno si dvíha sebavedomie,niečo dokazuje,možno sa s Tebou len HRÁ "na mačku a myš",možno...No byť na Tvojom mieste,ignorovala by so ju a uprednostnila by som svoje záujmy.

artist2

No táto možnosť napadla aj mňa. Ale čo môže chcieť teraz po takej dobe ? Čo to na mňa skúša, rozmyslela si to, váha, špekuluje ? Lebo ked videla že si obzerám inú tak ako keby spanikárila.

Enta

Nuž, možno tá pani dostala odkaz od kolegyne a zľakla sa, že si indiskrétny. Možno je vydatá a chcela vzťah na spestrenie. Ale netúžila po tom, aby o všetkom vedeli aj jej kolegyne. Ale môže to byť aj inak, to vie naisto iba ona.

artist2

Využijem túto tému. Ja sa vás spýtam inú vec. Mám 29 a stretávam v mhd odo mňa asi o možno 8-10 rokov staršiu ženu. Je pekná ale ona prvá začala po mne zízať inak by som si ju ani nevšimol. Tolko zízala, fakt že po každý raz, úplne že nakúkala z okna či nastupujem, až som ju jedného dňa chcel osloviť. Ale nedalo sa, nemal som na ňu štastie, tak som nechal odkaz po jej kolegyni (to som len odpozoroval že cestuje s kolegynou a potvrdilo sa mi že je). Ked som ju zas stretol spýtal som sa slušne gentlemansky normálne pohodovo (bez pózovania, bez hanblivosti, nevulgárne) a po pozdrave že nech mi prepáči, že sa chcem niečo spýtať, že či jej kolegyňa nechala odkaz. Ona že nie, že aká kolegyňa, až po chvíli pochopila ktorá. Povedala že jej nenechala žiadny odkaz, ale sotva som sa dostal k slovu už mi hovorila že ma nepozná, že sa ponáhla, a odbila ma..... ostal som zaskočený. Potom vždy ked ma videla tak ma už ignorovala. Povedal som si že ju nechám tak, ved asi nemá záujem sa zoznámiť, iba sa jej asi páčim, ak teda vôbec. Ja nerád obťažujem, aj tak sme si kompletne cudzí.
Po nejakom čase ked sme opäť spolu cestovali som si v mhd obzeral nejaku mladú slečnu, páčila sa mi. Však čo, pozrieť môžem. Slečna ma mala síce kompletne v paži ale zato tá moja nápadníčka si všimla že si slečnu obzerám, a vzápätí ma hned po dlhej dobe prestala ignorovať a opäť po mne celú cestu zízala :o) Ešte aj tú slečnu si premerala od hlavy po päty. Ako keby súťažila, alebo spanikárila že ved aha ja som tu tiež ! No mám dilemu. Hrá sa so mnou táto moja nápadníčka ? Čo vlastne odo mňa chce ? Mám ju osloviť aj po druhý krát ? Je vo veku kedy ženy zvyknú byť vydaté a majú deti. Možno si len dokazuje že na to ešte má, alebo je nerozhodná lebo má rodinu a bojí sa začať si so zajačikom ? Ak má seriozne rodinu od toho dávam ruky preč, ale nemá tak ju beriem. A nejde len o sex. Mňa nebaví len sex, chcem sa s ňou rozprávať, zabávať, pozvať ju niekam, spoznať. Chcem vzťah. Len či to má s ňou zmysel...

Slobodna

O nič sa deliť nebudem :) tvrdo som svoje životné skúsenosti nadobudla. Získaj si vlastné :P sám si predsa poznamenal, že nie si tak starý, aby si nemal priestor objavovať čo chceš.
Ja sa nad slovami - hľadať a nájsť sám seba - len pousmejem. Vieš, ono je to ako šťastie či láska. Všetci ich vždy hľadajú okolo seba, no všetko čo potrebujú je v nich. Nie je to inde, je to vo vnútri seba samého. Aj tí, čo vystupujú na najvyššie hory, striedajú partnerky, či miesta aby našli to, čo hľadajú, nakoniec skôr či neskôr dospejú do bodu, keď pochopia, že netreba nikam ísť. Všetko je na dosah.

michal555

@Slobodna, nie som az tak mlady aby som nevedel co chcem, no zaroven nie som tak stary aby som nemal priestor objavovat co chcem :) V suvislosti s tym co sa deje teraz v Nepale sa vela ludi cuduje, preco tam chodi tolko turistov a preco lezu do hor ked je to navyse tak nebezpecne. No odpoved na to je asi taka ze vela ludi sa nevie najst a nenasiel som sa stale ani ja. To si odhadla dobre vo svojich prispevkoch. No a vela ludi vyhladava extremne situacie aby si siahli na dno svojich sil, aby odhodili vsetky masky ktore im diktuje spolocnost a pochopili co ma pre nich naozaj v zivote zmysel a co ich robi stastnymi. Trochu mimo temy... Poviem k tomu uz asi len tolko ze niekomu najdenie "seba" trva kratsie, niekomu dlhsie a niekto sa nenajde za cely zivot.

A co je potom to spravne miesto? No ze bud konkretnejsia a podel sa o svoje zivotne skusenosti :)

@Kýčera Tak som rad ze som pobavil, nemam nic radsej ako rozosmiatu zenu :) A starkeho by som doplnil, ze tazsie je si zenu udrzat. Ale s tym ten Tvoj problem nema :)

@isabella Som rad ze si sa podelila s nami o nazor a skusenosti

Slobodna

Ďakujem :) zázraky teraz potrebujem.
Tak fešáčisko sa z neho stal potom až pri tebe :) muž je odrazom svojej ženy a žena je odrazom svojho muža.

isabella

nahodou, mne sa michalov pristup paci, ale treba brat do uvahy ako aj on napisal, ze nie je oslovenie ako oslovenie, treba k tomu predtym minimalne nejaky ten ocny kontakt... totiz aj mne sa stalo, ked som este na strednu chodila, ze ma z nicoho nic oslovil jeden chalanisko, bez toho aby sme predtym vobec nejaky ocny kontakt mali a velmi ma to zaskocilo aj pobavilo zaroven... neviem, mozno keby v tej dobe nie som zadana, tak aj idem na kavu (alebo skor nie, fakt tazko povedat), ale bez toho kontaktu to bolo take nejake divne... no ak to chlap pojme trocha originalnejsie, alebo si aspon pocka na zenu, ktora sa na neho tiez zadiva, tak to moze posobit velmi gentlemansky a prijemne... mna tiez potesi, ked sa na mna na ulici fesny muz usmeje (mam na mysli nie uchylny slintavy pohlad, ale skutocny usmev chlapa na urovni)... sice v sucasnosti by som uz slusne odmietla kazdeho, kedze som vydata a mam dve male deti, ale napriek tomu mi nenormalne sprijemni den nevtieravy uznanlivy usmev aj od cudzieho muza, napriek tomu, ze nesiem dieta na rukach a na kavu ma asi pozyvat aj on uzna, ze by bolo zbytocne :-)
autorke temy bolo inak uz odpovedane, nie je zrovna kazdemu prijemne cumiet na inych ludi na ulici, rovnako nemusi byt prijemne ak ty na nich cumis a v podstate by sa velmi vyrazne cumiet ani nemalo... a mozno sa im len nepacis a nedaj boze, by ti tym pohladom dali na javo opak... nemyslim, ze je treba toto zrovna riesit, netreba analyzovat stale kto sa na teba ako diva, ci nediva...

Kýčera

-Slobodna,som rada,že sa Ti konečne vrátil humor,aj Ty si ma rozrehotala.No môj,keď sme sa spoznali nebol žiaden krásavec,mal 115 kg,výška 176 cm;teraz je to fešák s postriebrenými vlasmi v najlepších rokoch,vek by si odhadovala najmenej o 15 rokov menej,váhou 85 kg,nekríva ani dioptrie nenosí-to si len my dvaja, ako si správne postrehla,robíme navzájom zo seba srandu.Sebavedomie mal však vysoké ako Eiffelova veža,to mu aj dodnes ostalo,ale svojou vytrvalosťou,správaním,humorom,...ma dostal a Michal mi ho tak trošku pripomína.A že to gentlemanstvo mi občas žerie nervy,je pravda,mohol by byť sem-tam ráznejší.Vieš,ako mladá som si povedala,že si ALKOHOLIKA nikdy nevezmem,radšej ostanem sama;a ani Ti sama neviem povedať akým zázrakom sa mi to podarilo.Tak prajem aj Tebe takýto zázrak.

Slobodna

Ale Kýčera, veď čo by si bez neho robila :) neponúkaj ho tak ľahko, váž si svojho chlapa aj keď je už starý, krívajúci a horšie vidí. Je krásne takto spolu zostarnúť a stále nestrácať humor vo vzťahu. Dúfam, že sa toho tiež dožijem.
A nestraš Michala, on ešte nevie čo chce a ani čo nechce. Rozhodol sa to hľadať oslovovaním tisícov žien, aj keď podľa mňa, to hľadá na nesprávnom mieste. Všetko, čo potrebuje nájsť a vedieť, je v ňom.