Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobijanie, nadstandardne ziskavanie a tak STOP a nezaujem

Príspevok v téme: Dobijanie, nadstandardne ziskavanie a tak STOP a nezaujem
lulujkcddg

Ahojte ;-). Som v stave, ked za rok uz 4.chalan sa ma minimalne mesiac dva snazil ziskat. Kvety, plysak, nova bunda, kina, zoznamenie s priatelmi a rodinou, vtletiky do okolia a potom urobim jednu malu chybu a bum! -cele sa to obrati proti mne, nastane nezaujem. Ja nechapem..kecam o tom spriatelmi, tiez nechapu a tak ja sa snazim dat to dokopy a po cca dvochtyzdnoch sa nato vykaslem a ostavaju spomienky. Nebavi ma to uz. Mam aj vek, kedy chcem milovat a byt milovana. Nechapem \\\\\\\"kto sa hraje s mojimi kartami zivota, ale uz nech prestane. Neviem, co urobit preto....aby ten zaujem pretrvaval...teda najprv som v soku, ze aku snahu vyvijaju a co vsetko pre mna robia a ked sa zalubim-vtedy to konci a zacina ich \\\\\\\"nezaujem?\\\\\\\" co robit?? :-( boli ma to teraz asi najviac...lebo som prestala uz byt silnou...a nad vecou.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobijanie, nadstandardne ziskavanie a tak STOP a nezaujem - Fórum - ZDRAVIE.sk