Žena strelec versus muž škorpión

Príspevok v téme: Žena strelec versus muž škorpión
Katka-a

Ja som narodená v znamení strelca a môj nový priateľ je škorpión. Poznáme sa štyri mesiace a niekedy to medzi nami trošku v názoroch škrípe.
Je tu niekto v znamení škorpiona alebo má či mal partnera muža škorpiona? Aké sú to povahy? Niečo som si čítala na webe ale nemala som v reáli ešte partnera škorpiona. Akí sú to ľudia a povahy? Lebo mám niekedy pocit že nevie čo chce a je dosť náladovy a falošný.
Ďakujem

adr1a

Ďakujem ti nahnevana. Dátumy viem, s tými časmi je to horšie.. Tak ak môžem aspoň tie dátumy. Ďakujem.

On: 2. 1. 1984
Ja: 22.11.1975

nahnevana

adr1a

Ahoj, nemas zaco. Ja sa o to este niekeky zaujimam, mna to bavi. Ano mozes mi dat vase datumy narodenia. A ak by si chcela, aby som Vam vypocitala ascendent, tak by som potrebovala aj hodinu narodenia. Tak ak vies, bolo by to idealne.

adr1a

Ahoj nahnevana. Ďakujem ti veľmi pekne. Sedí to na nás oboch čo si napísala. Pravdaže si rozumieme a nepozerám len na znamenia. Ale tiež ma táto oblasť zaujíma. Aj ked je medzi nami vekový rozdiel, rozumieme si. Naozaj na nás sedí tvoj popis. Ak ti napíšem naše dátumy narodenia, budeš vedieť prosím viac? Ďakujem ti za ochotu.

nahnevana

adr1na

AHoj..no tak v prvom rade daj na svoje pocity, svoju pohodu a sucasny stav s priatelom. si spokojna? AK ano, tak neries povahu podla znamenia.

Ale ano, mali by ste sa zhodnut aj na zaklade slnecnych znameni, avsak tato analyza je len povrchova. Trebalo by vyskumat akí mate obaja ascendent, lunarne znamenie a taktiez v akom znameni ams ty Venusu a on Mars (z hladiska citov a lasky sa to posudzuje). Aky je medzi vam vekový rozdiel? to tiez moze zavazit, mate pdoobne nazory, pohlad na svet, predstavy o buducnosti?

Ale k tym znameniam..obaja mozete mat zlozitu povahu, ale dokaze najst sulad a mali yb ste si rozumiet. KOzorozci su vo sveobecnosti citovo, chladni, uzavreti, avsak pracoviti. Skorpioni si takisto davaju pozor na svoje city a radi ich aj skryvaju, ak naozaj miluju skorpioni, tak su aj verni, co kozorozci velmi ocenia. Avsak pre obe znamenia vo vseobecnosti plati, ze su ziarlivi a majetnicki. A prave v tom by to aj mohlo fungovat, ale aj nemuselo. ZAlozalo by to od toho ako si to dotycni vydiskutuju. Niekomu to moze vyhovovat vo vztahu, niekomu azse nie.
JE tam dobry predpoklad pre uspesny a dlhodobny vztah, i ekd to die niekedy tazko, ale obe strany su schopne to zvladnut. Lepsie bude, ak skorpionka bude zena a muz kozorozec a bolo by vhodne, keby sa skorpionka podriadila a nesnazila si ziskat dominantne postavenie nad kozorozcom.
Ale u kozorozca ocen to, ze je pracovity a verny, i ked nie vzdy a casto ti prejavi svoje city.

Ak nejake konkretnejsie otazky, staci sa opytat :)

MultiLevel

Ja som skorpionka, moj muz je tiez skorpion. Podla vsetkych "znamenia-chtivych" sme sa nikdy nemali dat dokopy, nas vztah mal byt pohroma, boj, peklo atd....Myslis, ze to tak fakt je? Keby som verila takym blbym kecom, asi s tym muzom teraz nie som. Preto sa nikdy neriad nejakymi znameniami, ale sama sebou. Tym co vidis, co citis, tym, aka je realita. Skripe vam to v nazoroch? A v akych? Dolezitych, ci v dakych talafatkach? 4 mesiace je dost kratka doba, aby si si mohla povedat, ze cloveka uz poznas. Musite mat co-to odzite, aby si vedela aky fakt je. Chodievajte vela vonku, ale nie do kina a kaviarni, ale realne von, na vzduch. Sporty ako bike, korcule, beh, turistika, prechadzky....ked budete zavreti kdesi v bare, tazko ho spoznas skutocne.
To co opisujes, tu jeho "falos", to zazivam pomaly denne od ludi roznych znameni. Nemozes prosto povahu, naturu cloveka posudzovat podla znamenia, to prosto nejde. Respektive ide, ale pre mna osobne je to velmi zvlastny, naivny a detisnkynsposob ako cloveka zaradit

nahnevana

Cauko...ja som rak s ascendentom v skorpionovi (niekedy som sa o astrologiu dost zaujimala) a musim povedat, ze mam dost vela vlastnosti zo skorpiona.

TAk ja mozem zo svojho pohaldu povedat, ze mam dost tazku povahu, city nedavama z tak najavo vlaske, ako mile slova ano, pekne sa spravam,a le take ze mam ta rad, lubim ta, nepocut, ale viem, ze to tak je, pretoze by som s danym clovekom nebola. Skorpioni dobre vedia co chcu, ale moze vyvolavat dojem u druhych, ze nevedia. Ale opak je pravdou. A ano su naladovi..a ci falosni? V com napriklad? Tos a neda posudit podla znamenia. Ale bduete to mat zlozite, mozete byt rozdielne povahy.

A suhlasim stym, ze tu niekto uveidol, ze skorpioni si dobre rozumeju s pannami a kozorozcami, su to velmi tazke povahy.

AK nejake blizsie otazky, tak ak budem vediet, tak poradim :)

liberta25

katka, na tvojom mieste by som pockala, kym dospejes a budes schopna hodnotit ludi podla ich charakteru, natury a hodnot. nikdy nie podla znamenia, vestice a inych veci. kazdy clovek je individualita a ako horoskopy su pisane na vsetky ovecky, takze kazdy si v tom najde svoje, tak aj napr. vestenie a ine sposoby su generalizovane a vhodne pre slabych a ovplyvnitelnych ludi. vsimaj si hlavne ako sa chova k tebe, jeho moralne hodnoty a ciele v zivote.