Kam odišiel z Bajvetu MVDr. František Zezula?

Katka_B

Dobrý deň!
Potvrdzujem, že MVDr. Zezula momentálne pôsobí vo veterinárnej ambulancii v Trenčíne. Pripájam aj vizitku s kontaktom.

Barbi277

Dobrý den.Dozvedela som sa že Frantisek Zezula odisiel že vraj do Trencina pomahat Kamaratovy .Neviem kolko je tam zvelekarov ale mozno ho tam nejako vypatrate.Kedze Trencim zas nieje take velke Mesto.

nellyy

Ešte sa nikomu nepodarilo vypátrať kam odišiel ?
Nám sa zase vrátili problémy a naozaj by sme ho teraz potrebovali, nech nemusíme opäť do Brna.

Barbi277

Dobrý den.Ja by som ho tiez potrebovala zohnat.To bol Pan doktor odborník vzdy som len za ním chodila a vzdy pomohol .Ja ked som sa pýtala tak mi vzdy len tak odpovedali že je dlhodobo na dovolenke a že vraj sa uz nevrati a to bolo vsetko nechceli sa nejako baviť.Ja by som ho tiez potrebovala zohnat že kde teraz robí.Ak by ste vedeli poradte.Dakujem vám

Deria

Ach chudatko, to mi je luto, ze si uz tolko vytrpela. Ked reaguje na liecbu, ste na dobrej ceste. Po antibiotikach by mala dostavat probiotika na obnovu crevnej flory. Hlavne, ked uz nie je mlada. Ak ti to vet nenavrhol, spytaj sa na to, ktore ti doporuci. Drzim palce, aby sa fenocka skoro uzdravila.

nellyy

Deria

Našťastie reaguje na liečbu, takže hádam to už bude lepšie a lepšie. Antibiotiká teraz už nie v injekčnej forme berie 4 týždeň.

Cikala krv a okrem toho, že sme nevedeli krv z moču veľmi dlho dať preč. mala kvantum piesku a iných vecí v mechúriku. 3/4 tvorili len zhluky, krištáliky, piesok a krvné zrazeniny.

Už raz mi ju tu v Ba, ale na inej klinike, takmer .... a v Brne mi ju ratovali, preto som sa aj tentox veľmi bála a utekali sme opäť do Brna.

Ale Zezula bol dobrý, dúfam, že sa nám ho podarí opäť nájsť.

nellyy

Deria

Našťastie reaguje na liečbu, takže hádam to už bude lepšie a lepšie. Antibiotiká teraz už nie v injekčnej forme berie 4 týždeň.
Cikala krv a okrem toho, že sme nevedeli krv z moču veľmi dlho dať preč. mala kvantum piesku a iných vecí v mechúriku. 3/4 tvorili len zhluky, krištáliky, piesok a krvné zrazeniny.
Už raz mi ju tu v Ba, ale na inej klinike, takber .... a V brne mi ju ratovali, preto som sa aj tentox veľmi bála a utekali sme opäť do Brna.
Ale Zezula bol dobrý, dúfam, že sa nám ho podarí opäť nájsť.