Chlpky na bruchu

ewelin2828

tak s týmto máme "problém" asi každá...ja si ich epilujem....stačí raz mesačne prejsť epilátorom a mám pokoj :)
PIATTOK: ono je fakt pravda, že po vytrhnutí ti rastú jemnejšie chĺpky..ale sú tmavšie, pretože nestihli zblednúť napr. pôsobením slnka...ak má žena na bruchu chĺpky niekoľko rokov, tak sú svetlejšie, ako tie, čo sú "na svete" mesiac či dva...takže ja som jednoznačne za epilovanie...poprípade ten laser, čo tu odporúčajú, ale s tým skúsenosti nemám :)

PIATTOK

Mam rovnaky problem tiez by som sa ich chcela zbavit, jasne ze holrnie nepripada do uvahy, lenze ja sa ich bojim aj trhat akoukolvek metodou ci uz pasikmi alebo pinzetou. moje chlpky su nieco medzi blond a svetlohnedou farbou a par som si ich skusala vytrhnut pinzetou a narastli mi tmavocierne. Takze sa bojim ze ked ich vytrham napriklad voskom tak budem mat problem pri dorastani ze budem mat cierne bodky ba bruchu. Pretoze to trva isty cas kym ten chlpok dorastie a da sa znovu vytrhnut.To iste mam s chlpkami nad hornou perou ked som si ich zacala trhat tak boli take jemne a teraz zostavaju tmavsie a hrubsie. Vsade sa pise ze po trhani zostavaju chlpky slabsie a ze ich je menej a ze to je len nejaky opticky klam ze zostanu chlpky hrubsie. Ale ja u seba vidim ze z pomaly blond chlpkov sa stali tmavo cierne. Tak nechapem co mam robit. Ja by som sa tym za inych okolnosti velmi nezatazovala a skusila by som si ich iba trosku odfarbit pripadne by som to nechala tak ved kazdy ma nejake chlpky ano je to prirodzene. Lenze moje chlpky aj na bruchu su velmi dlhe niektore maju aj 1,5 cm a to uz si clovek vsimne a zvlast ked ich je vela. chlpky nad hornou perou som si musela tiez zacat trhat kvoli tomu ze boli dlhe a velmi viditelne. Tak uz naozaj neviem co mam robit.

llalallala

jaj neodoslalo mi príspevok :(

neholit! lebo ked ti to zacne nazad rast, bude to nechutne..tie bodky.. takze, je to normalne, vela zien ma jemne chlpky na bruchu dokonca aj na prsiach a je to normalne

radsej to ries u doktora ak to je nadmerne..ci uz problem so stitnou zlazou alebo nieco s tym ze mozes mat viac muzskych hormomnov ako je norma... takze treba to riesit z vnutra a nie holenim

kaya 55

Asi by som to depilovala. Skusila by som depilačné pásky s harmančekom na oblasť tváre a bikín. Čo by mali byť trochu citlivejšie k jemnej pokožke na bruchu - to je asi ta najrýchlejšia možnosť, no a potom by som to postupne riešila s laserom - čo je trvalé odstránenie