Ako úplne dostať kamoša?

Príspevok v téme: Ako úplne dostať kamoša?
Caroline03

Ahojte, neviete mi poradiť ako namotať kamoša, ktorý všetko, a najmä city a emócie rozoberá, analyzuje a rieši hlavou? Poznáme sa už možno rok a pol, stretávame sa tak pravidelnejšie možno 6 mesiacov a posledné 3 mesiace to vyzerá medzi nami ako vzťah, len si to nechce priznať. Rozumieme si v podstatných veciach, aj chémia tam je celkom. Ale mám dojem ako keby všetky ženy porovnával so svojím vysneným ideálom. Možno problém je aj že má inú povahu než ja (ja som skôr sangvinik/cholerik a extrovert, on melancholik a introvert, mnohé veci vníma negatívne). Nemáte niekto skúsenosti s partnerom/partnerkou, ktorí by sa vo vzťahoch viac riadili hlavou než emóciami a citmi, že by mi poradil ako sa mu dostať do hlavy? Je to trochu hard-core level, lebo je ajťák.

Prosím, nepíšte komentáre ako \"vzdaj to s ním\" a pod. Chcem vidieť návrhy na pozitívne riešenia problému. Až keď skúsim všetky možnosti, potom si môžem povedať, že sa vzdávam.

Prezyvka055

Caroline03 no nijako, pokial je takej povahy ako popisujes tak ma kluc od jeho hlavy len on.
Podla mna nechaj to na nom :) ty sa tam stejnak nedostanes bez toho aby on chcel a ani ho nedonutis aby to chcel.
Takze nasilu to nepojde ale to neznamena ze ta tam raz nezapises :) ale bude to kvoli tomu ze to chcel v prvom rade on :).

Caroline03

@NO2: Ale ja som nemala na mysli fyzicky. :D To viem ako ho dostať fyzicky.Ja ho potrebujem dostať psychicky, dostať sa mu do hlavy. Aby prestal oddeľovať emócie, respektíve aby emócie neriešil hlavou ale srdcom.