Vzťahy a dnešná doba

Príspevok v téme: Vzťahy a dnešná doba
Zina75

Pekný deň želám. Potrebujem vedieť Vaše názory na vzťahy v dnešnej dobe. Som mladá 27 ročná žena a slobodná. Už 2 roky som nezadaná. Pred tým som mala trojročný vzťah, ktorý som ukončila, lebo ex-partner nechcel svadbu a deti. Najprv som neriešila, že som sama a vyhovovalo mi to. No neskôr by som už aj pristala na vážny vzťah. Ale tam nastal problém. Keď som sa začala stretávať s mužmi tak väčšina z nich chcela len sex alebo kamarátstvo s výhodami. Ja som to odmietala, no neskôr by som už aj na to pristala. Ale tam bol znova problém. Najprv z ich strany bola aktivita a neskôr už nie. Neskôr sa zadarilo a našla som si kamaráta, ale po pár týždňoch povedal že už nechce sex. Dosť ma to prekvapilo ale tak som súhlasila. Teraz ked nad tým rozmýšľam tak neviem kde je chyba. Či v mužoch alebo v ženách alebo v tejto dobe. Raz by som chcela mať normálnu rodinu. Bez toho že by sme sa rozvádzali alebo že by som bola slobodná mamička. Ale asi sa to v dnešnej dobe nenosí. Neviem. Poraďte mi alebo napíšte svoj názor. Ďakujem.

Mesačný princ

Jasné, že existujú aj iní ľudia, svet nie je predsa čiernobiely no aj tak... Majoritná spoločnosť určuje tempo, učí hodnoty, určuj čo je správne a čo nie...

a ľudia sa jej musia prispôsobiť inak by neprežili...

a kde sú tí ostatní skrytí? Ak píšeš, že existujú tak kde sú a prečo sú ticho???

krt

Vzdy sa odrazu odniekial objavi roj zien ktore sa dusuju ze ony su ine. V skutocnosti nie su ine ani ty nie si ina len chcete byt za pekne.

cuketka

krt, pre mna osobne tvoje prispevky nie su pravdou. mozno existuju aj ini ludia, nez akych si popisal. ci aj ty si taky?

krt

Ale prosim ta cuketka nechaj si tie klisovite frazy urazenej. Najhorsie je ze ked vam niekto splechne pravdu do tvare tak ste urazene. Robite blbosti a este aby sa niekto nedajboh opovazil vas skritizovat.

cuketka

Prilisne zovseobecnovanie a hadzanie vsetkych zien/muzov sa DA liecit. Je to sice nefer voci tym, pre ktorych to neplati, moze to zhadzovat, urazat, vzbudzovat nedoveru, no taketo spravanie je u viac ci menej nestastnych a sklamanych bezne...ale DA sa s tym nieco robit prv, nez sa zakopete do svojho kopceka s nazvom -Vsetci ste rovnaki, len ja som iny-. Da sa bud triezvo popremyslat alebo vyhladat odbornu pomoc.

Mesačný princ

Posledné dva príspevky palec hore.

Ako to vlastne je nevie nik no nároky na toho druhého sa zvyšujú u oboch pohlaví...je smutné, že človek, ktorý má len ,,SEBA,, je zatratený bez mihnutia oka v okamihu. Je úplne jedno či je to žena alebo chlap ale pokiaľ nemá nič okrem seba a srdiečka je to problém. Problém je v ľuďoch a nie v dobe. Len a len v ľuďoch. Ani ja už nikoho nehľadám a je mi u prdele kto aký je...to je tak vedľajšia a nepodstatná skutočnosť, že ma už ani neťahá mať nejaký vzťah... Vracať sa mi doslova chce...

krt

Konzumna sposlocnost z vas urobila narcisticke hedonistky vecne hladajuce a vecne nespokojne. Ano spravne tu bolo napisane ze mate slobodu ale absolutne zufalo az komicky si s nou neviete rady. Nejde ani tak o nezodpovednost ale o rozmaznanost. Ste ako male deti len same ja chcem ja chcem ja chcem ja chcem. Muzi ako keby boli vasi otecovia ktori vam maju splnit co vam na ociach uvidia.