Fitness doplnky výživy

Lucinda321

Tento doplnok vyzera totalne uboho, asi preto 100 tabliet stoji 8 eur. Jedine co som si davala ja ked som zacinala behat a co si davam doteraz je Blue energy od bhipu. Ma fantasticke velmi bohate zlozenie a fakt dost zlepsuje vykonnost- vydrz.

Dadula56

Na behanie ti bohato staci klbova vyziva, ak vobec. Kreatin?Bez vyznamu pri tvojej sucasnej aktivite. Cim nechcem povedat, ze to robis zle alebo ze mas robit nieco ine, len netreba hned zacat bezhlavo nakupovat a prehanat.

odpovedam

a k tym spalovacom, nefunguju :-) v skutocnosti len dodavaju energiu na pohyb. ale to zvladnes aj sama sebamotivaciou alebo sa jednoducho dobre najedz cca 3 hodky pred behom. ale na chudnutie odporucam skor cvicenie ci beh nalacno. vtedy vsak na ochranu svalovej hmoty potrebujes spominane BCAA. ale inak naozaj nic.

odpovedam

ziadne doplnky nepotrebujes. ak cvicis nalacno, tak jedine BCAA a ak nevies pokryt dennu potrebu bielkovin, tak si mozes kupit proteinovy prasok. vsetko ostatne su viac menej vyhodene peniaze za nieco, co ucinok nema, alebo len velmi slaby. kreatin minimalne na polovicu ludi ucinok nema a na zvysok len velmi mierny. a vobec, naco ti doplnky, ked v podstate len behavas?